da VinciKabuki štětec na pudr + kožené pouzdro

   • da Vinci Kabuki štětec na pudr + kožené pouzdro
   • da Vinci Kabuki štětec na pudr + kožené pouzdro 1
   • da Vinci Kabuki štětec na pudr + kožené pouzdro 2
     více

    Varianty da Vinci Kabuki

    • da Vinci Kabuki štětec na pudr + kožené pouzdro No. 9600 (Pocket Powder Brush In Leather Sleeve - Dark Brown Goat Hair)štětec na pudr + kožené pouzdro 

     Toto zboží není momentálně k dispozici.

     No. 9600 (Pocket Powder Brush In Leather Sleeve - Dark Brown Goat Hair)
     Kód: DAV1627

     1 049 Kč

     Hlídat dostupnost

    Nahoru

    Popis kosmetiky da Vinci Kabuki

    Hodnocení

    Jednoduchost aplikace

    Kosmetická kvalita

    Spokojenost s výsledkem

    Popis:

    Štětec da Vinci Classic je vhodný pro nanášení minerálního, práškového i kompaktního pudru. Má volně stojící rukojeť, díky které se dá kamkoliv postavit a nehrozí tak polámání jeho štětin. Navíc je umístěn v koženém pouzdře, které chrání štětiny před poškozením. Štětec da Vinci Classic zajistí rovnoměrné a přirozené rozetření pudru po pleti. Zamezuje drolení pudru během nanášení, takže jeho aplikace bude vždy bezchybná a s minimem starostí. Štětec da Vinci Classic je ideální pro cestování a dá se kdykoliv pohodlně přibalit do kabelky.

    Vlastnosti:

    • rovnoměrně pleť pokryje pudrem
    • je vhodný pro kompaktní i práškový pudr
    • zamezuje drolení pudru během aplikace
    • má širokou rukojeť pro pohodlné postavení kamkoliv
    • v praktickém koženém pouzdře vhodném na cestování

    Materiál:

    • přírodní štětiny z horské kozy – jsou velmi jemné a skvěle drží mikročástečky pudru

    Jak používat:

    Naberte pudr štětcem, přeneste jej na obličej a jemnými tahy je roztírejte směrem ven z obličeje do ztracena.

    Nahoru

    O značce da Vinci

    Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Už sám název vypovídá o inspiraci u těch nejlepších. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje svoje počátky už od konce 19. století. Profesionální štětce vyrábí zruční řemeslníci nejen pro vizážisty, ale také pro malíře, nehtové designéry nebo dentální laboratoře. Všechny výrobky spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály a také syntetická vlákna nejvyšších kvalit. Věřili byste, kolik druhů srsti může posloužit k výrobě štětců? V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů a nechybějí ani koňské žíně. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci. Syntetická vlákna už ale díky novým technologiím vyrovnávají krok s přírodními materiály. Svědčí o tom i celá úspěšná výrobní řada da Vinci. Dokonalý kosmetický štětec netvoří pouze použitá vlákna, ale také rukojeť. I zde je třeba dbát na řemeslnou pečlivost a ergonomické tvary pro co nejlepší komfort při používání. Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití.Ve výrobní řadě da Vinci Classics najdete například štětec na oční stíny, štětec na make-up a krémovou tvářenku, štětec na pudr i štětec na rty. Exkluzivní řada da Vinci Kabuki nabízí štětce v sadě s koženými nebo kovovými pouzdry. Další nepostradatelné výrobky najdete v řadách da Vinci Professional nebo da Vinci Basic. Věnujte pozornost jedinečnému štětci da Vinci Rondo, který představuje revoluci v líčení! Byl speciálně vyvinut pro nanášení jak sypkých a kompaktních pudrů, tak i tekutého a krémového make-upu. Mimořádná univerzálnost z něj činí favorita mezi štětci. Díky kombinaci syntetických vláken zajišťuje dokonalé rozetření make-upu, rovnoměrné nalíčení, sjednocení struktury pleti a zachování velmi přirozeného vzhledu.   Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

     

    Nahoru

    Hodnocení da Vinci Kabuki

    Co si o da Vinci Kabuki myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší