da Vinci Kabuki

štětec na pudr + kožené pouzdro

1×
da Vinci Kabuki štětec na pudr + kožené pouzdro
da Vinci Kabuki štětec na pudr + kožené pouzdro
da Vinci Kabuki štětec na pudr + kožené pouzdro
da Vinci Kabuki štětec na pudr + kožené pouzdro
da Vinci Kabuki štětec na pudr + kožené pouzdro
RdNaMM_Fffs
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: DAV1627 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 24. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 24. 5. 2019
da Vinci Kabuki
9600 | 1 286

Popis kosmetiky da Vinci Kabuki

Popis:
Přírodní štětec da Vinci Kabuki je vhodný pro nanášení minerálního, práškového i kompaktního pudru. Štětec má rukojeť, díky které se dá kamkoliv postavit a nehrozí tak polámání jeho štětin. Navíc je umístěn v pouzdře z pravé kůže, které chrání štětiny před poškozením při nošení.

Štětec da Vinci Kabuki zajistí rovnoměrné a přirozené rozetření pudru po pleti. Zamezuje drolení pudru během nanášení, takže jeho aplikace bude vždy bezchybná a s minimem starostí. Štětec da Vinci Kabuki je ideální pro cestování a dá se kdykoliv pohodlně přibalit do kabelky.

Vlastnosti:

  • pro snadnou a jemnou aplikaci s minimální ztrátou líčidla během aplikace
  • rukojeť umožňuje postavení štětce
  • pouzdro pro snadné a bezpečné přenášení v kabelce

Materiál:

  • extra jemný vlas tmavé horské kozy
  • pouzdro z pravé kůže

Jak používat:
Naberte pudr štětcem, přeneste jej na obličej a jemnými tahy je roztírejte směrem ven z obličeje do ztracena.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!