da Vinci Kabukištětec na pudr + kožené pouzdro

1×
da Vinci Kabuki štětec na pudr + kožené pouzdro
da Vinci Kabuki štětec na pudr + kožené pouzdro
9600
1 387

Kód: DAV1627 | Více než 5 ks skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte zdarma čistící gel na ruce ve velikosti 125 ml.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 1. 12. 2020
Osobní odběr
středa 2. 12. 2020

Popis produktu da Vinci Kabuki

Popis:
Přírodní štětec da Vinci Kabuki je vhodný pro nanášení minerálního, práškového i kompaktního pudru. Štětec má rukojeť, díky které se dá kamkoliv postavit a nehrozí tak polámání jeho štětin. Navíc je umístěn v pouzdře z pravé kůže, které chrání štětiny před poškozením při nošení.

Štětec da Vinci Kabuki zajistí rovnoměrné a přirozené rozetření pudru po pleti. Zamezuje drolení pudru během nanášení, takže jeho aplikace bude vždy bezchybná a s minimem starostí. Štětec da Vinci Kabuki je ideální pro cestování a dá se kdykoliv pohodlně přibalit do kabelky.

Vlastnosti:

  • pro snadnou a jemnou aplikaci s minimální ztrátou líčidla během aplikace
  • rukojeť umožňuje postavení štětce
  • pouzdro pro snadné a bezpečné přenášení v kabelce

Materiál:

  • extra jemný vlas tmavé horské kozy
  • pouzdro z pravé kůže

Jak používat:
Naberte pudr štětcem, přeneste jej na obličej a jemnými tahy je roztírejte směrem ven z obličeje do ztracena.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Kabuki1