da Vinci Cleaning and Carečisticí mýdlo s rekondičním efektem

27×
da Vinci Cleaning and Care čisticí mýdlo s rekondičním efektem
da Vinci Cleaning and Care čisticí mýdlo s rekondičním efektem
13 g
81

Kód: DAV1721 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 2. 3. 2020
Osobní odběr
Již zítra neděle 1. 3. 2020
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu da Vinci Cleaning and Care

Speciální rostlinné mýdlo s kondicionérem da Vinci bylo vyvinuto přímo pro dokonalé čištění štětců. Nejčastější příčinou kratší životnosti kosmetických štětců jsou zaschlé zbytky líčidel, které zatvrdnou a způsobují pelichání vláken štětce.

Mýdlo da Vinci udržuje pomocí své rekondiční složky přírodní i syntetické štětiny stále hladké a pružné. Prodlužuje tak životnost štětce, který při správné pravidelné péči vydrží mnoho let.

Vlastnosti:

  • čisticí složka zbavuje štětec zbytků líčidel
  • rekondiční složka udržuje štětec ve výborném stavu
  • uschováno v praktickém kovovém boxu

Složení:

  • přírodní mýdlo s rostlinými oleji

Jak používat:
Zaschlé a ztvrdlé zbytky líčidel zbavují vlákna vláčnosti a způsobují lámavost vláken. Proto doporučujeme čistit štětec jednou za 2–3 týdny pomocí speciálního mýdla daVinci s rekondiční schopností.

Štetec promněte pod tekoucí teplou vodu a následně properte za pomoci mýdla. Opět důkladně propláchněte a opakovaným prudkým třepnutím odstraňte ze štětce vodu. Pomocí ubrousku uhlaďte hlavu štětce do původního tvaru. Štětec položte vodorovně na papírový ubrousek a nechte jej zvolna (nejlépe přes noc) dokonale vyschnout při pokojové teplotě.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Cleaning and Care