da Vinci Cleaning and Care čisticí mýdlo s rekondičním efektem

37×
da Vinci Cleaning and Care čisticí mýdlo s rekondičním efektem
da Vinci Cleaning and Care čisticí mýdlo s rekondičním efektem
13 g
93

Kód: DAV1721 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 16. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 16. 6. 2021

Popis da Vinci Cleaning and Care

Dopřejte svým oblíbeným štětcům zaslouženou péči. Čisticí mýdlo s rekondičním efektem da Vinci Cleaning and Care je ručně vyráběné speciální mýdlo na bázi rostlinných olejů.

Slouží k pravidelné údržbě kosmetických štětců, které na zbytky make-upu mohou časem reagovat tvrdnutím štětin, jejich lámáním či ztrátou pružnosti. Věnujte pravidelně pár minut jejich údržbě a odmění se vám dlouhou životností i perfektním výsledkem při nanášení make-upu.

Vlastnosti:

  • zbavuje kosmetické štětce zbytků líčidel a nečistot
  • udržuje štětiny elastické a pružné
  • pro čištění přírodních i syntetických štětců
  • s jemnou citronovou vůní
  • v praktickém kovovém balení

Složení:

  • rostlinné oleje

Jak používat:
Mýdlo vložte do dlaně a krouživými pohyby po něm přejíždějte navlhčeným štětcem. Poté štětinky jemně promněte prsty a štětec důkladně vypláchněte vodou, dokud nebude čirá. Nakonec jej lehce vyždímejte a nechte přirozeně uschnout.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Cleaning and Care37