da Vinci Cleaning and Care

čisticí mýdlo s rekondičním efektem

23×
da Vinci Cleaning and Care čisticí mýdlo s rekondičním efektem
da Vinci Cleaning and Care čisticí mýdlo s rekondičním efektem
13 g
82

Kód: DAV1721 | Více než 20 ks skladem
1
Dárek pro vás
Kupte si jakékoliv produkty značky da Vinci alespoň za 590 Kč a dostanete navíc praktické čisticí mýdlo na jejich údržbu zdarma. Proměňte líčení v umělecké dílo s da Vinci!
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
da Vinci Cleaning and Care
13 g | 82

Popis produktu da Vinci Cleaning and Care

Speciální rostlinné mýdlo s kondicionérem da Vinci bylo vyvinuto přímo pro dokonalé čištění štětců. Nejčastější příčinou kratší životnosti kosmetických štětců jsou zaschlé zbytky líčidel, které zatvrdnou a způsobují pelichání vláken štětce.

Mýdlo da Vinci udržuje pomocí své rekondiční složky přírodní i syntetické štětiny stále hladké a pružné. Prodlužuje tak životnost štětce, který při správné pravidelné péči vydrží mnoho let.

Vlastnosti:

  • čisticí složka zbavuje štětec zbytků líčidel
  • rekondiční složka udržuje štětec ve výborném stavu
  • uschováno v praktickém kovovém boxu

Složení:

  • přírodní mýdlo s rostlinými oleji

Jak používat:
Zaschlé a ztvrdlé zbytky líčidel zbavují vlákna vláčnosti a způsobují lámavost vláken. Proto doporučujeme čistit štětec jednou za 2–3 týdny pomocí speciálního mýdla daVinci s rekondiční schopností.

Štetec promněte pod tekoucí teplou vodu a následně properte za pomoci mýdla. Opět důkladně propláchněte a opakovaným prudkým třepnutím odstraňte ze štětce vodu. Pomocí ubrousku uhlaďte hlavu štětce do původního tvaru. Štětec položte vodorovně na papírový ubrousek a nechte jej zvolna (nejlépe přes noc) dokonale vyschnout při pokojové teplotě.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!