da Vinci Classic

štětec na tvářenku

1×
da Vinci Classic štětec na tvářenku
da Vinci Classic štětec na tvářenku
9144

Kód: DAV1734 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Kupte si jakékoliv produkty značky da Vinci alespoň za 590 Kč a dostanete navíc praktické čisticí mýdlo na jejich údržbu zdarma. Proměňte líčení v umělecké dílo s da Vinci!
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu da Vinci Classic

S štětcem da Vinci Classic 9144 docílíte přesného, jemného a rovnoměrného nanesení tvářenky, a to bez nežádoucího a nepřirozeného flekatění.

Vlastnosti:

  • zajišťuje precizní rozprostření líčidel
  • jemný, hladký výsledek
  • zabraňuje opadávání produktu ze štětce během aplikace

Materiál:

  • přírodní štětiny – extra jemný vlas (bílá horská koza) 
  • lesklá, černě lakovaná rukojeť

Jak používat:
Aplikujte tvářenku pod lícní kosti pro zvýraznění přirozeného ruměnce a zdravě vypadající tvář. 

Doporučujeme štětec prát každé 2–3 týdny čisticím mýdlem da Vinci.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!