da Vinci Classiczkosený štětec na pudr a bronzer

2×
da Vinci Classic zkosený štětec na pudr a bronzer
da Vinci Classic zkosený štětec na pudr a bronzer
9413

Kód: DAV1687 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód mup15 a máte 15% slevu na dekorativní kosmetiku vybraných značek.

Popis produktu da Vinci Classic

Popis:
Plochý zkosený štětec da Vinci Classic má speciálně zešikmené štětiny, které zaručují rovnoměrné a přirozená nanesení pudrů, bronzujících pudrů i tvářenek. Tento štětec nabere adekvátní množství pudru a také ho intenzivně přifixuje k podkladu.

Osvědčí se pro denní líčení zejména u problematické, aknózní či mastné pleti. Šikmá špička je velmi vhodná pro vykreslení rysů obličeje, zvýraznění lícních kostí a obrysu obličeje, vyzdvižení přirozených linií a vytvoření elegantního efektu rozjasnění. Štětec je jemný, hedvábný a maximálně hustý. Díky těmto vlastnostem docílíte ideálního a přirozeného krytí s minimální spotřebou produktů.

Vlastnosti:

  • perfektní pro nanesení pudrů, tvářenek a bronzerů
  • zajistí harmonicky matnou pleť
  • úspora líčidla během aplikace

Materiál:

  • dřevěná rukojeť z kontrolovaně pěstovaných lesů, leskle černě lakovaná
  • vlas z hnědé horské kozy – pro stabilní a hladké nanesení

Jak používat:
Pomocí jemných tahů štětce naneste pudr, bronzer nebo tvářenku. Pro zlepšení fixace lze líčidlo pomocí rovné hrany štětce tzv. vklepat do pleti.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Classic