da Vinci Classicplochý štětec na make-up

4×
da Vinci Classic plochý štětec na make-up
da Vinci Classic plochý štětec na make-up
965

Kód: DAV1608 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu da Vinci Classic

Štětec da Vinci Classic zajistí perfektní pokrytí pleti tekutým i krémovým make-upem. Vzhledem k jeho plochému zakulacenému tvaru poskytuje rovnoměrné rozprostření make-upu i do záhybů obličeje.

Štětec da Vinci Classic pokryje pleť přirozeným a sjednoceným odstínem a zanechá ji příjemně hladkou. Delší syntetická vlákna s jemnými hroty zaručují dlouhou životnost bez poškození a bez třepení.

Štětec da Vinci Classic má elegantní, černou rukojeť a díky syntetickým vláknům je skvělou alternativou k přírodním štětinám, neboť přispívá k ochraně životního prostředí. Je rovněž vhodný pro lidi s alergií na přírodní štětiny.

Vlastnosti:

  • rovnoměrně pokryje pleť make-upem
  • zajistí precizní rozetření make-upu po obličeji
  • zanechá pleť sjednocenou a hladkou
  • je vhodný pro lidi s alergií na přírodní štětiny

Materiál:

  • dřevěná rukojeť z kontrolovaně pěstovaných lesů, leskle černě lakovaná
  • vlas – jemné syntetické vlákno

Jak používat:
Naberte malé množství make-upu na štětec a jemně jej rozetřete po celém obličeji do ztracena. Pro snadnější aplikaci tekutého make-upu naneste na hřbet ruky a nabírejte jej z ní. Štětec vymývejte 1× za měsíc, pokud jej používáte profesionálně, tak 1× za 14 dní.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Classic