da VinciClassic štětec na rty cestovní

 • da Vinci Classic štětec na rty cestovní
 • da Vinci Classic štětec na rty cestovní 1
 • da Vinci Classic štětec na rty cestovní 2
   více

  Varianty da Vinci Classic

  • da Vinci Classic štětec na rty cestovní No. 39420 (Travel Lip Brush Oval Russian Red Sable Hair)štětec na rty cestovní 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   No. 39420 (Travel Lip Brush Oval Russian Red Sable Hair)
   Kód: DAV1631

  Nahoru

  Popis kosmetiky da Vinci Classic

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Štětec da Vinci Classic má speciální, ke konci se zužující tvar, který zaručí precizní vykreslení celé plochy rtů leskem nebo rtěnkou. Jemné hroty štětin navíc dokážou rty orámovat tenkou konturou a zvýraznit tak jejich přirozený tvar. Štětec da Vinci Classic má zasouvací kovový kryt, díky kterému je vhodný i na cestování. Zajistí dlouhotrvající přilnutí barvy ke rtům bez nechtěného rozpíjení či rozmazávání. Přírodní štětiny z ruského červeného sobola jsou svou jemností a pružností ideální pro přesné nanášení rtěnky i lesku na rty.

  Vlastnosti:

  • vyplní celou plochu rtů barvou
  • orámuje rty přesnou konturou
  • díky uzávěru se dá vzít prakticky kamkoliv
  • pokryje rty rovnoměrnou vrstvou rtěnky nebo lesku
  • zajistí dlouhotrvající přilnutí barvy

  Materiál:

  • štětiny z červeného sobola – jsou velmi pružné a dobře drží rtěnku i lesk na rty

  Jak používat:

  Naberte na štětec malé množství lesku nebo rtěnky a vykreslete celou plochu rtů anebo je orámujte tenkou konturou.
  Štětec vymývejte pomocí speciálního mýdla da Vinci Classic 1x za měsíc, pokud jej používáte profesionálně, tak 1x za 14 dní.

  Nahoru

  O značce da Vinci

  Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Už sám název vypovídá o inspiraci u těch nejlepších. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje svoje počátky už od konce 19. století. Profesionální štětce vyrábí zruční řemeslníci nejen pro vizážisty, ale také pro malíře, nehtové designéry nebo dentální laboratoře. Všechny výrobky spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály a také syntetická vlákna nejvyšších kvalit. Věřili byste, kolik druhů srsti může posloužit k výrobě štětců? V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů a nechybějí ani koňské žíně. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci. Syntetická vlákna už ale díky novým technologiím vyrovnávají krok s přírodními materiály. Svědčí o tom i celá úspěšná výrobní řada da Vinci. Dokonalý kosmetický štětec netvoří pouze použitá vlákna, ale také rukojeť. I zde je třeba dbát na řemeslnou pečlivost a ergonomické tvary pro co nejlepší komfort při používání. Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití.Ve výrobní řadě da Vinci Classics najdete například štětec na oční stíny, štětec na make-up a krémovou tvářenku, štětec na pudr i štětec na rty. Exkluzivní řada da Vinci Kabuki nabízí štětce v sadě s koženými nebo kovovými pouzdry. Další nepostradatelné výrobky najdete v řadách da Vinci Professional nebo da Vinci Basic. Věnujte pozornost jedinečnému štětci da Vinci Rondo, který představuje revoluci v líčení! Byl speciálně vyvinut pro nanášení jak sypkých a kompaktních pudrů, tak i tekutého a krémového make-upu. Mimořádná univerzálnost z něj činí favorita mezi štětci. Díky kombinaci syntetických vláken zajišťuje dokonalé rozetření make-upu, rovnoměrné nalíčení, sjednocení struktury pleti a zachování velmi přirozeného vzhledu.   Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

   

  Nahoru

  Hodnocení da Vinci Classic

  Co si o da Vinci Classic myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší