da Vinci Classicštětec na rty

2×
da Vinci Classic štětec na rty
da Vinci Classic štětec na rty
Doprava zdarma
964
322

Kód: DAV1634 | 5 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
středa 8. 4. 2020
Osobní odběr
pondělí 6. 4. 2020

Popis produktu da Vinci Classic

Štětec na rty Da Vinci Classic má speciální tvar "kočičího jazýčku" a je ideální pro dokonalé pokrytí oblastí rtů. Štětec da Vinci Classic byl vyvinut speciálně pro precizní nanášení rtěnky či lesku na rty.

Má krátké, zaoblené štětiny, které zaručují přesné nanesení barvy na celou plochu rtů. Špičatý konec štětce da Vinci Classic zajistí dokonalé obkreslení linie rtů a vykouzlí kolem nich tenkou konturu. Zaručí dlouhotrvající přilnutí barvy ke rtům bez nechtěného rozpíjení či rozmazávání.

Vlastnosti:

  • pro snadnou a jemnou aplikaci s minimální ztrátou líčidla
  • pro snadné a precizní nanášení rtěnky a lesků na rty

Materiál:

  • dřevěná rukojeť z kontrolovaně pěstovaných lesů – leskle černě lakovaná
  • vlas – ruský červený sobol

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Classic

tracking pixel