da Vinci Classic štětec na rozjasňovač

6×
da Vinci Classic štětec na rozjasňovač
da Vinci Classic štětec na rozjasňovač
typ 4774-1
173

Kód: DAV1716 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 15. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 15. 6. 2021

Popis da Vinci Classic

Popis:
Štětec na líčení Da Vinci Classic má vějířovitý tvar, ideální je na rozjasńovač, na stroboskopický efekt, pudr, tvářenku nebo konturování a oprašování.

Vlastnosti:

  • snadná a jemná aplikace s minimální ztrátou líčidla

Materiál:

  • dřevěná rukojeť z kontrolovaně pěstovaných lesů, leskle černě lakovaná
  • vlas z extra jemné srsti tmavě hnědé horské kozy

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Classic6