da Vinci Classic štětec na oční stíny kulatý

4×
da Vinci Classic štětec na oční stíny kulatý
da Vinci Classic štětec na oční stíny kulatý
typ 4194
307

Kód: DAV1613 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 21. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 20. 6. 2021

Popis da Vinci Classic

Kulatý štětec da Vinci Classic má krátce střižené štětiny, díky kterým se sypké oční stíny nanášejí na oční víčka ještě jednodušeji. Speciální tvar přírodních štětin umožňuje vykreslení výrazné linky kolem očí a celkové zvýraznění jejich tvaru.

Štětec da Vinci Classic je ideální pro míchání více barevných odstínů a precizní rozetření očních stínů po celém víčku. Pohodlná rukojeť má decentní černé lakování a skvěle padne do ruky. Štětec da Vinci Classic zabraňuje drolení očních stínů během aplikace a postará se o jejich dokonalou aplikaci.

Vlastnosti:

  • poskytuje jemné i výrazné nalíčení
  • rovnoměrně rozetře oční stíny
  • orámuje oči výraznou linkou
  • nanáší práškové oční stíny bez drolení
  • skvěle padne do ruky

Materiál:

  • tmavé štětiny ze sobola – zužují se od středu ke konci vlasu a jsou extrémně pružné

Jak používat:
Naberte na štětec malé množství očních stínů a přeneste jej na oční víčka. Rozetřete dle potřeby. Chcete-li dosáhnout jemného líčení, netlačte příliš na štětec. Pokud toužíte po výraznějším nalíčení očí, přidejte na intenzitě a naneste na oční víčka odstín několikrát.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Classic4