da Vinci Classicštětec na make-up a krémovou tvářenku

10×
da Vinci Classic štětec na make-up a krémovou tvářenku
da Vinci Classic štětec na make-up a krémovou tvářenku
9770

Kód: DAV1629 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu da Vinci Classic

Popis:
Unikátní štětec da Vinci Classic je určený pro nanášení nejen práškového, ale i krémového a tekutého make-upu a tvářenek. Díky specifickému tvaru štětin, které mají velmi jemné hroty, zajišťuje štětec přirozené rozetření make-upu po celém obličeji.

Štětec perfektně sjednotí barevný tón obličeje a pokryje jej hladkým, bezchybným povrchem. Syntetické štětiny mají velmi dlouhou životnost a zaručí přesné nanesení make-upu na požadovaná místa.

Štětec da Vinci Classic se snadno čistí, má černou, pohodlnou rukojeť a syntetické štětiny v módní cappuccinové barvě. Syntetické vlákno je vhodné pro lidi trpící alergií na přírodní štětiny.

Vlastnosti:

  • hodí se pro krémové, práškové i tekuté make-upy a tvářenky
  • zaručí přesné rozetření líčidla
  • pokryje pleť bezchybným a sjednoceným tónem
  • jednoduše se čistí
  • je vhodný pro lidi s alergií na přírodní štětiny

Materiál:

  • matně černá komfortní rukojeť
  • vlas – jemné syntetické vlákno v barvě cappuccino

Jak používat:
Naberte malé množství líčidla na štětec a jemně jej roztírejte po obličeji. Pro snadnější aplikaci můžete nanést make-up na hřbet ruky a zapracovat ho do štětce. Štětec vymývejte cca 1x za měsíc, pokud jej používáte profesionálně, tak cca 1x za 14 dní.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Classic10