da Vinci Classic oválný štětec na pudr

 • da Vinci Classic oválný štětec na pudr
 • da Vinci Classic oválný štětec na pudr 1
   více

  Varianty da Vinci Classic

  • da Vinci Classic oválný štětec na pudr 9514 oválný štětec na pudr 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   9514
   Kód: DAV1626

  Nahoru

  Popis kosmetiky da Vinci Classic

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Štětec da Vinci Classic pokryje tvář rovnoměrnou a kompaktní vrstvou sypkého pudru. Zajistí pleti hladký a sjednocený povrch bez zbytečných barevných nesrovnalostí. Štětec da Vinci Classic má přírodní štětiny, které zajišťují stabilní rozprostření pudru a navíc mají dlouhou životnost. Štětec zamezuje drobení pudru během nanášení, takže se už nemusíte bát, že se pudrem zašpiníte. Navíc má černou, lakovanou rukojeť, která skvěle padne do ruky.

  Vlastnosti:

  • zajistí přesné rozetření pudru po obličeji
  • zabraňuje drolení pudru
  • má štětiny s dlouhou životností
  • poskytuje pleti hladký a sjednocený povrch

  Materiál:

  • přírodní štětiny z horské kozy – jsou velmi jemné a skvěle drží mikročástečky pudru

  Jak používat:

  Naberte štětcem menší množství pudru a přeneste jej na obličej. Roztírejte pudr směrem od středu obličeje k jeho vnějším okrajům.

  Nahoru

  O značce da Vinci

  Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

  Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

  Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

  Nahoru

  Hodnocení da Vinci Classic

  Co si o da Vinci Classic myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "


  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​

  Menu