da Vinci Classic

oválný štětec na pudr

da Vinci Classic oválný štětec na pudr
da Vinci Classic oválný štětec na pudr
9514
763

Kód: DAV1626 | 1 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
da Vinci Classic
9514 | 763

Popis produktu da Vinci Classic

Popis:
Štětec da Vinci Classic pokryje tvář rovnoměrnou a kompaktní vrstvou sypkého pudru. Zajistí pleti hladký a sjednocený povrch bez zbytečných barevných nesrovnalostí. Štětec da Vinci Classic má přírodní štětiny, které zajišťují stabilní rozprostření pudru a navíc mají dlouhou životnost. Štětec zamezuje drobení pudru během nanášení, takže se už nemusíte bát, že se pudrem zašpiníte. Navíc má černou, lakovanou rukojeť, která skvěle padne do ruky.

Vlastnosti:

  • zajistí přesné rozetření pudru po obličeji
  • zabraňuje drolení pudru
  • má štětiny s dlouhou životností
  • poskytuje pleti hladký a sjednocený povrch

Materiál:

  • přírodní štětiny z horské kozy – jsou velmi jemné a skvěle drží mikročástečky pudru

Jak používat:
Naberte štětcem menší množství pudru a přeneste jej na obličej. Roztírejte pudr směrem od středu obličeje k jeho vnějším okrajům.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!