da Vinci Basicoválný štětec na pudr

1×
da Vinci Basic oválný štětec na pudr
da Vinci Basic oválný štětec na pudr
95222
390

Kód: DAV1633 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu da Vinci Basic

Popis:
Oválný štětec da Vinci Basic je vhodný především pro nanášení sypkých a kompaktních pudrů. Zajistí hladké a přesné nanesení pudru přesně tam, kde je to žádoucí. Rovnoměrně rozprostře pudr a pokryje tvář přirozeným odstínem.

Štětec da Vinci Basic má přírodní štětiny, které zamezují ztrátě pudru během aplikace. Matně černá rukojeť štětce da Vinci Basic spolu s hliníkovou objímkou poskytuje komfort během líčení. Štětec zajišťuje harmonicky přirozenou pleť a aplikaci s minimální ztrátou pudru.

Vlastnosti:

  • zajišťuje dokonalé nanesení kompaktních i práškových pudrů

Materiál:

  • přírodní štětiny hnědé horské kozy
  • černá esagonální rukojeť – zabraňuje kutálení
  • hliníková objímka

Jak používat:
Naberte pudr štětcem, přeneste jej na obličej a jemnými tahy je roztírejte směrem ven z obličeje do ztracena.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Basic