Přejít na hlavní obsah
Curasept
Curasept

Říká se, že úsměv léčí. K zdravému a krásnému úsměvu vám pomůže italská značka zubní péče Curasept, která ve svých produktech snoubí vědu, inovace a maximální spolehlivost. Nabídne vám řešení na míru pro každý problém v ústní dutině – nehledě na to, v jaké fázi života se zrovna nacházíte. Kvalita všech výrobků je zaručena i jednou z hodnot značky, a to být vždy první. První ve vývoji, první ve výzkumu a také v touze se neustále zlepšovat.

Curasept se stará o zdraví zubů a úst lidí po celém světě již od roku 2001. Za tu dobu přišla tato společnost s mnoha skvělými novinkami a způsobila revoluci ve světě ústní hygieny. Povedlo se jí to i díky tomu, že budovala své kořeny na vědeckých základech díky spojení se špičkami v oboru. Vznikly tak ústní vody, zubní pasty, kartáčky a další pomůcky, které vynikají svým prvotřídním zpracováním.

Doveďte svou ústní hygienu k dokonalosti se značkou Curasept. Gel na dásně Curasept ADS 350 zajistí důkladnou ochranu a péči vašim dásním a pomůže v boji s paradentózou. Pokud vás čeká chirurgický zubní zákrok, ústní voda Curasept ADS Soothing vám ulehčí následnou rekonvalescenci. Má zklidňující účinky a poskytuje úlevu od nepříjemných pocitů. Pro ty nejmenší je výbornou volbou dětská zubní pasta Curasept Biosmalto Baby-Kid, u níž můžete vybírat ze 2 lahodných příchutí.
 


Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: CUA02463