Curaprox Surgical

zubní kartáček mega soft

Curaprox Surgical zubní kartáček mega soft
Curaprox Surgical zubní kartáček mega soft
Curaprox Surgical zubní kartáček mega soft
zubní kartáček mega soft
104

Kód: CUR0254 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Curaprox Surgical

Popis:
Zubní kartáček Cupraprox Mega Soft je extrémně jemný a měkký kartáček, který je doporučován pro ústní hygienu v rámci probíhajících operací, při zánětech dásní nebo při radioterapii dutiny ústní. Díky extrémně jemným vláknům čistí dutinu ústní bez nejmenšího podráždění. Zubní kartáček Mega Soft Cupraprox zaručuje precizní hygienu dutiny ústní při speciálních zdravotních omezeních.

Vlastnosti:

  • precizní čištění dutiny ústní
  • vhodné při zánětech dásní, radioterapii dutiny ústní či operacích
  • nezpůsobuje poranění díky extra jemným vláknům

O značce Curaprox

Curaprox – švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči.

Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.

Mezizubní kartáčky Curaprox kombinují ultra jemná patentovaná vlákna s tenkým chirurgickým drátkem. Důkladně tak vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.
Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.

Hodnocení Curaprox Surgical

Přidat novou recenzi

jednoduchost aplikace
kosmetická kvalita
spokojenost s výsledkem
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Menu