CuraproxRegular Refill CPS náhradní mezizubní kónické kartáčky v blistru

1×
Curaprox Regular Refill CPS náhradní mezizubní kónické kartáčky v blistru 5 ks
Curaprox Regular Refill CPS náhradní mezizubní kónické kartáčky v blistru 5 ks
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
202

Ušetříte 29%
CPS 14 1,5 - 5,0 mm 5 ks
142

Skladem | Kód: CUR0264
1
Večerní doručení Ostrava
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis:
Mezizubní kónické kartáčky Curaprox Regular Refill CPS v blistru jsou doporučeny jako sekundární prevence pro otevřené interdentální prostory jako výplně, korunky, můstky nebo těžko odstranitelný plak. Vhodné také pro ortodontní pomůcky. Mezizubní kónické kartáčky Curaprox mají dlouhou životnost a efektivně vám pomohou v čištění velmi delikátních prostor dutiny ústní.

Vlastnosti:

  • čistění otevřených mezizubních prostor jako výplně, korunky, můstky
  • čistí těžko odstranitelný plak
  • vhodné pro ortodontní pomůcky
  • dlouhá životnost

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.