Curaprox Regular Refill CPS

náhradní mezizubní kónické kartáčky v blistru 5 ks

Curaprox Regular Refill CPS náhradní mezizubní kónické kartáčky v blistru 5 ks
Curaprox Regular Refill CPS náhradní mezizubní kónické kartáčky v blistru 5 ks
Curaprox Regular Refill CPS náhradní mezizubní kónické kartáčky v blistru 5 ks
CPS 14 1,5 - 5,0 mm
140

Kód: CUR0264 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 23. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra středa 23. 1. 2019
Curaprox Regular Refill CPS
CPS 14 1,5 - 5,0 mm | 140

Popis kosmetiky Curaprox Regular Refill CPS

Popis:
Mezizubní kónické kartáčky Curaprox Regular Refill CPS v blistru jsou doporučeny jako sekundární prevence pro otevřené interdentální prostory jako výplně, korunky, můstky nebo těžko odstranitelný plak. Vhodné také pro ortodontní pomůcky. Mezizubní kónické kartáčky Curaprox mají dlouhou životnost a efektivně vám pomohou v čištění velmi delikátních prostor dutiny ústní.

Vlastnosti:

  • čistění otevřených mezizubních prostor jako výplně, korunky, můstky
  • čistí těžko odstranitelný plak
  • vhodné pro ortodontní pomůcky
  • dlouhá životnost

O značce Curaprox

Curaprox – švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči.

Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.

Mezizubní kartáčky Curaprox kombinují ultra jemná patentovaná vlákna s tenkým chirurgickým drátkem. Důkladně tak vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.
Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.