Curaprox Prime Refill CPSnáhradní mezizubní katráčky v blistru

5×
Curaprox Prime Refill CPS náhradní mezizubní katráčky v blistru
Curaprox Prime Refill CPS náhradní mezizubní katráčky v blistru
CPS 06 0,6 - 2,2 mm 12 ks
333

Kód: CUR0233 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
pátek 5. 6. 2020
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 4. 6. 2020

Popis produktu Curaprox Prime Refill CPS

Nepodceňujte péči o své zuby. Mezizubní kartáček Curaprox Prime Refill CPS má mimořádně jemné štětinky, které spolehlivě proniknou i do těžce dostupných míst. K důkladnému vyčištění mezizubních prostor vám pak postačí pouze jeden pohyb tam a zpět. 

Tyto náhradní mezizubní kartáčky jsou určeny k použití s držákem Curaprox (není součástí balení).

Vlastnosti:

  • čistí špatně dostupné, mezizubní prostory v ústech
  • nedráždí a nepoškozuje zuby ani dásně
  • pomáhá předcházet vzniku zubních kazů
  • snižuje riziko zánětu dásní a zápach z úst
  • snadná výměna

Jak používat:
Umístěte mezizubní kartáček do Curaprox držáku k tomu určenému a vyčistěte mezizubní prostory. Stačí jediný pohyb kartáčkem vpřed a vzad.

O značce Curaprox

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.

Recenze Curaprox Prime Refill CPS