Curaprox Prime Plus Handy CPSnáhradní mezizubní kartáčky 5 ks + držák

Curaprox Prime Plus Handy CPS náhradní mezizubní kartáčky 5 ks + držák
Curaprox Prime Plus Handy CPS náhradní mezizubní kartáčky 5 ks + držák
5 ks
210

  • Curaprox Prime Plus Handy CPS náhradní mezizubní kartáčky 5 ks + držák
  • Curaprox Prime Plus Handy CPS náhradní mezizubní kartáčky 5 ks + držák
Kód: CUR0208 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Curaprox Prime Plus Handy CPS

Náhradní mezizubní kartáčky Curaprox Prime Plus Handy CPS vám zajistí to nejjemnější a zároveň důkladné vyčištění mezizubních prostor. Ultra jemné štětiny na patentovaném tenkém drátku z chirurgické oceli se spolehlivě dostanou všude tam, kam klasický kartáček jen velmi těžko.

Vybírat přitom můžete z několika velikostí kartáčků dle šířky mezizubních prostor. Kartáček je navíc kompatibilní se všemi držáky Curaprox na mezizubní kartáčky.

Vlastnosti:

  • snadno odstraní nečistoty z mezizubních prostor
  • působí preventivně před vznikem zubního kazu
  • pomáhá eliminovat zápach z úst
  • nedráždí a nepoškozuje zuby ani dásně

Jak používat:
Nasaďte kartáček na držák a zacvakněte. Kartáček opatrně vložte do prostoru mezi 2 zuby a pohybem tam a zpět jej jednou tímto prostorem protáhněte. Netlačte příliš na kartáček, aby nedošlo k poškození dásní. Postupujte takto postupně s každým mezizubním prostorem. Kartáček používejte každý den a důkladně jej po použití omyjte pod proudem vody.

Notino tip:
Pro zajištění optimální péče o své zuby používejte spolu s klasickým zubním kartáčkem, škrabkou na jazyk a zubní pastou z řady Curaprox.

O značce Curaprox

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.

Recenze Curaprox Prime Plus Handy CPS