Curaprox Ortho Ultra Soft 5460

ortodontický zubní kartáček pro uživatele fixních rovnátek

Curaprox Ortho Ultra Soft 5460 ortodontický zubní kartáček pro uživatele fixních rovnátek
Curaprox Ortho Ultra Soft 5460 ortodontický zubní kartáček pro uživatele fixních rovnátek
Curaprox Ortho Ultra Soft 5460 ortodontický zubní kartáček pro uživatele fixních rovnátek
ortodontický zubní kartáček pro uživatele fixních rovnátek
116

Kód: CUR0606 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 21. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 20. 1. 2019
Curaprox Ortho Ultra Soft 5460
ortodontický zubní kartáček pro uživatele fixních rovnátek | 116

Popis kosmetiky Curaprox Ortho Ultra Soft 5460

Popis:
Zubní kartáček Curaprox Ortho Ultra soft je tou správnou volbou pro nositele zubních rovnátek, kteří touží po dokonalém vyčištění zubů i na těžko přístupných místech. Kartáček obsahuje speciální prostřední výřez vláken, díky kterému je uzpůsoben pro precizní vyčištění zubů i v těsné blízkosti aplikovaných rovnátek.
Ortodontický zubní kartáček Curaprox Ortho Ultra soft obsahuje 5460 tenkých štětin, které se postarají o vysoce kvalitní a šetrné čištění zubů. Kartáček vaše zuby vyčistí jemně, bez podráždění a bez poškození zubní skloviny nebo rovnátek. Dopřejte svým zubům péči na téměř profesionální úrovni díky kvalitnímu kartáčku Curaprox Ortho Ultra soft.

Účinky:

  • odstraňuje ze zubů nečistoty a zubní plak
  • je šetrný k aplikovaným rovnátkům
  • jemně čistí i těžko dostupná místa díky 5460 štětinám
  • nedráždí a nepoškozuje zubní sklovinu ani dásně
  • obsahuje speciální výřez štětin pro bezpečné a precizní čištění zubů kolem rovnátek

Jak používat:
Naneste na zubní kartáček malé množství zubní pasty a čistěte zuby a ústní dutinu po dobu 2 až 3 minut. Poté ústa vypláchněte a kartáček důkladně omyjte. Zuby si čistěte alespoň dvakrát denně.
Pro dokonalou péči o vaše zuby používejte zubní kartáček spolu s mezizubním kartáčkem, škrabkou na jazyk a zubní pastou z řady Curaprox.

O značce Curaprox

Curaprox – švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči.

Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.

Mezizubní kartáčky Curaprox kombinují ultra jemná patentovaná vlákna s tenkým chirurgickým drátkem. Důkladně tak vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.
Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.