Curaprox Ortho UHS 451sada zubní péče III.

Curaprox Ortho UHS 451 sada zubní péče III.
Curaprox Ortho UHS 451 sada zubní péče III.
sada zubní péče III.
181

  • Curaprox Ortho UHS 451 sada zubní péče III.
  • Curaprox Ortho UHS 451 sada zubní péče III.
  • Curaprox Ortho UHS 451 sada zubní péče III.
  • Curaprox Ortho UHS 451 sada zubní péče
Kód: CUR0815 | Skladem

UHS 451 držák mezizubních kartáčků mini + CPS 07, 14, 18 mezizubní kartáčky + ortodontický vosk pro rovnátka

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Vlastnosti

Typ sady
výhodné balení

O značce Curaprox

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.

Recenze Curaprox Ortho UHS 451