CURAPROX ORTHO UHS 451 kosmetická sada III. | notino.cz

Curaprox Ortho UHS 451

kosmetická sada III.

Curaprox Ortho UHS 451 kosmetická sada III.
Curaprox Ortho UHS 451 kosmetická sada III.
Curaprox Ortho UHS 451 kosmetická sada III.
178

Kód: CUR0815 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: držák mezizubních kartáčků mini s pouzdrem Click UHS 451 + náhradní mezizubní kartáčky CPS 07, 14, 18 + ortodontický vosk na rovátka

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

O značce Curaprox

Curaprox – švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči.

Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.

Mezizubní kartáčky Curaprox kombinují ultra jemná patentovaná vlákna s tenkým chirurgickým drátkem. Důkladně tak vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.
Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.

Menu