Curaprox Interdental Brush Prime CPS, náhradní mezizubní kartáčky v blistru 5 ks | notino.cz

Curaprox Interdental Brush Prime CPS

náhradní mezizubní kartáčky v blistru 5 ks

Curaprox Interdental Brush Prime CPS náhradní mezizubní kartáčky v blistru 5 ks
Curaprox Interdental Brush Prime CPS náhradní mezizubní kartáčky v blistru 5 ks
Curaprox Interdental Brush Prime CPS náhradní mezizubní kartáčky v blistru 5 ks
138

Kód: CUR0201 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
neděle 19. 8. 2018
Osobní odběr
Již zítra sobota 18. 8. 2018

Popis kosmetiky Curaprox Interdental Brush Prime CPS

Popis:
Mezizubní kartáčky Cupraprox v blistru jsou jedny z nejlepších k dostání na našem trhu. Předcházejí vzniku zánětu dásní; velmi jednoduché použití; jemné čištění dutiny ústní. Kartáčky vám pomohou perfektně vyčistit mezizubní prostory bez nejmenšího poranění. Mezizubní kartáčky Curaprox jsou vyrobeny z ultra tenkých štětin a extra silného drátu z chirurgické oceli pro dlouhou životnost.

Vlastnosti:

  • perfektní vyčištění mezizubních prostorů bez známek poranění
  • trvanlivost výrobku
  • extra silný drát z chirurgické oceli
  • zacvakávací mechanismus pro držáky

O značce Curaprox

Curaprox – švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči.

Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.

Mezizubní kartáčky Curaprox kombinují ultra jemná patentovaná vlákna s tenkým chirurgickým drátkem. Důkladně tak vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.
Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.

Menu