530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Curaprox Hydrosonic Sensitive náhradní hlavice pro zubní kartáček 2 ks

 • Curaprox Hydrosonic Sensitive náhradní hlavice pro zubní kartáček 2 ks
   více

  Varianty Curaprox Hydrosonic Sensitive

  • Curaprox Hydrosonic Sensitive náhradní hlavice pro zubní kartáček 2 ks  náhradní hlavice pro zubní kartáček 2 ks 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.


   Kód: CUR0176

  Nahoru

  Popis kosmetiky Curaprox Hydrosonic Sensitive

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Náhradní hlavice Curaprox Hydrosonic Power CHS200 jsou ideální volbou pro ty, kdo mají problémy s citlivými zuby či dásněmi. Jsou tvořeny velmi jemnými vlákny Curen, které ze zubů odstraní veškeré nečistoty, aniž by přitom podráždily dásně nebo narušily zubní sklovinu.
  Náhradní hlavice Curaprox Hydrosonic Power CHS200 obsahují speciální štětiny, které neabsorbují vodu a díky tomu mají mnohem delší životnost. Malý tvar hlavic umožňuje čištění i těžko dostupných míst, jako jsou zadní stoličky nebo mezizubní prostory. Náhradní hlavice v kombinaci s kartáčkem Curaprox Hydrosonic Power zajišťují zubům vysoce kvalitní péči na téměř profesionální úrovni.

  Účinky:

  • dokonale zuby čistí a odstraňuje z nich plak
  • chrání zuby před vznikem zubního kazu
  • odstraňují ze zubů veškeré nečistoty
  • nedráždí a nepoškozují dásně ani zubní sklovinu
  • jejich štětiny déle vydrží díky tomu, že neabsorbují vodu

  Jak používat:

  Naneste na zubní kartáček malé množství zubní pasty a čistěte zuby a ústní dutinu po dobu 2 minut. Poté ústa vypláchněte a kartáček důkladně omyjte. Zuby si čistěte alespoň dvakrát denně.

  Nahoru

  O značce Curaprox

  Curaprox – švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči.

  Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.

  Mezizubní kartáčky Curaprox kombinují ultra jemná patentovaná vlákna s tenkým chirurgickým drátkem. Důkladně tak vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.

  Nahoru

  Curaprox Hydrosonic Sensitive recenze

  Co si o Curaprox Hydrosonic Sensitive myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "