Curaprox Hydrosonic Power náhradní hlavice pro zubní kartáček

   Značka: Curaprox

   Varianty Curaprox Hydrosonic Power

   • Curaprox Hydrosonic Power náhradní hlavice pro zubní kartáček 2 Ksnáhradní hlavice pro zubní kartáček 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    2 Ks
    Kód: CUR0177

   Nahoru

   Popis kosmetiky Curaprox Hydrosonic Power

   Hodnocení

   Jednoduchost aplikace

   Kosmetická kvalita

   Spokojenost s výsledkem

   Popis:

   Náhradní hlavice Curaprox Hydrosonic Power CHS300 obsahují speciální vlákna Curen, která neabsorbují vodu a jsou tak mnohem odolnější vůči opotřebení. Hlava kartáčku plná hustých vláken dokáže za sucha i za mokra precizně odstranit zubní plak, a to bez podráždění dásní nebo poškození zubní skloviny.
   Náhradní hlavice Curaprox Hydrosonic Power CHS300 mají tvrdší štětiny, než ostatní kartáčky Curaprox Hydrosonic Power a jsou určené lidem, kteří nemají problémy s dásněmi. Díky malé velikosti kartáčku je možné efektivně čistit i zadní stoličky a jiná těžko dostupná místa jako jsou mezizubní prostory.

   Účinky:

   • odstraňují ze zubů zubní plak
   • nepoškozuje dásně ani zubní sklovinu
   • dostanou se i do těžko přístupných míst
   • tvoří je štětiny, které neabsorbují vodu a mají tak delší životnost
   • čistí zuby za sucha i za mokra

   Jak používat:

   Naneste na zubní kartáček malé množství zubní pasty a čistěte zuby a ústní dutinu po dobu 2 minut. Poté ústa vypláchněte a kartáček důkladně omyjte. Zuby si čistěte alespoň dvakrát denně.

   Nahoru

   O značce Curaprox

   Curaprox - švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči, Curaden International AG, ve spolupráci s dentálními odborníky na výuku, výzkum a praxi.Společnost Curaden se již desítky let zaměřuje především na výrobu a vývoj kvalitních zubních a mezizubních kartáčků, přičemž hlavními body její filozofie jsou perfektně čisté zuby, efektivní čištění zubů bez poranění a partnerství s nejlepšími specialisty v oboru.Komplexní řada zubních kartáčků Curaprox zahrnuje kartáčky pro čištění viditelných míst zubů s různým stupněm tvrdosti a počtu štětin podle specifických potřeb zubů, například citlivých, širokou škálu mezizubních kartáčků či kartáčky vyvinuté speciálně pro děti.Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.Také mezizubní Curaprox kartáčky jsou nesmírně efektivní a šetrné. Kombinují ultra jemná patentovaná vlákna, která se v mezizubním prostoru rozvinou, s tenkým chirurgickým drátkem, a tak důkladně vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně, které může způsobit třeba zubní niť. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.

   Nahoru

   Hodnocení Curaprox Hydrosonic Power

   Co si o Curaprox Hydrosonic Power myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   nivea loreal 20%