Curaprox Handy Holder UHS 409držáky mezizubních kartáčků

Curaprox Handy Holder UHS 409 držáky mezizubních kartáčků 3 ks
Curaprox Handy Holder UHS 409 držáky mezizubních kartáčků 3 ks
3 ks

Kód: CUR0434 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Curaprox Handy Holder UHS 409

Popis:
Držáky mezizubních kartáčků Curaprox Handy Holder usnadní a zefektivní náročný úkol čištění interdentálních prostor. Jejich používání vám zlepší přístupnost i do těžko dosažitelných míst, díky čemuž hygiena nedochází ani té nejmenší újmy. Držáky mezizubních kartáčků Curaprox jsou vyrobeny z odolného plastu, mají zacvakávací mechanismus a jednoduše se s nimi manipuluje.

Vlastnosti:

  • přístup i do těžko dosažitelných míst
  • efektivní ústní hygiena
  • vyrobeny z odolného plastu
  • zacvakávací mechanismus

O značce Curaprox

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.

Recenze Curaprox Handy Holder UHS 409