Curaprox Handy Holder UHS 409držáky mezizubních kartáčků

Curaprox Handy Holder UHS 409 držáky mezizubních kartáčků 3 ks
Curaprox Handy Holder UHS 409 držáky mezizubních kartáčků 3 ks
3 ks
45

Kód: CUR0434 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Curaprox Handy Holder UHS 409

Popis:
Držáky mezizubních kartáčků Curaprox Handy Holder usnadní a zefektivní náročný úkol čištění interdentálních prostor. Jejich používání vám zlepší přístupnost i do těžko dosažitelných míst, díky čemuž hygiena nedochází ani té nejmenší újmy. Držáky mezizubních kartáčků Curaprox jsou vyrobeny z odolného plastu, mají zacvakávací mechanismus a jednoduše se s nimi manipuluje.

Vlastnosti:

  • přístup i do těžko dosažitelných míst
  • efektivní ústní hygiena
  • vyrobeny z odolného plastu
  • zacvakávací mechanismus

O značce Curaprox

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.

Recenze Curaprox Handy Holder UHS 409