Curaprox Handy Holder UHS 409

držáky mezizubních kartáčků 3 ks

Curaprox Handy Holder UHS 409 držáky mezizubních kartáčků 3 ks
Curaprox Handy Holder UHS 409 držáky mezizubních kartáčků 3 ks
Curaprox Handy Holder UHS 409 držáky mezizubních kartáčků 3 ks
držáky mezizubních kartáčků 3 ks
55

Kód: CUR0434 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 27. 3. 2019
Osobní odběr
Již zítra středa 27. 3. 2019
Curaprox Handy Holder UHS 409
držáky mezizubních kartáčků 3 ks | 55

Popis kosmetiky Curaprox Handy Holder UHS 409

Popis:
Držáky mezizubních kartáčků Curaprox Handy Holder usnadní a zefektivní náročný úkol čištění interdentálních prostor. Jejich používání vám zlepší přístupnost i do těžko dosažitelných míst, díky čemuž hygiena nedochází ani té nejmenší újmy. Držáky mezizubních kartáčků Curaprox jsou vyrobeny z odolného plastu, mají zacvakávací mechanismus a jednoduše se s nimi manipuluje.

Vlastnosti:

  • přístup i do těžko dosažitelných míst
  • efektivní ústní hygiena
  • vyrobeny z odolného plastu
  • zacvakávací mechanismus

O značce Curaprox

Curaprox – švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči.

Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.

Mezizubní kartáčky Curaprox kombinují ultra jemná patentovaná vlákna s tenkým chirurgickým drátkem. Důkladně tak vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.
Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.