Curaprox Dental Floss Waxed DF 834 voskovaná dentální nit s mátovou příchutí

Curaprox Dental Floss Waxed DF 834 voskovaná dentální nit s mátovou příchutí
Curaprox Dental Floss Waxed DF 834 voskovaná dentální nit s mátovou příchutí
50 m
120

Kód: CUR0212 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 8. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 8. 3. 2021

Popis produktu Curaprox Dental Floss Waxed DF 834

Popis:
Voskovaná dentální nit Curaprox Dental Thread DF 834 je jedinečným pomocníkem v zodpovědné péči o lidský chrup. Obzvláště přední zuby bývají tak blízko u sebe, že se do mezizubních prostor pro důkladné vyčištění dostanete pouze nití. Velmi efektivně odstraňuje zubní plak i zbytky jídla; díky voskovanému povrchu se velmi snadno do úzkých prostor dostanete. Voskovaná dentální nit Curaprox má mátovou příchuť pro osvěžení dechu.

Vlastnosti: 

  • odstraňuje zubní plak a zbytky jídla
  • snadný přístup do úzkých mezizubních prostor
  • voskovaná textura
  • osvěžení dechu

Složení:

  • mátová esence - osvěžuje dech

Jak používat:
Vytáhněte kousek nitě a vyčistěte mezizubní prostory jeden po druhém. Použitý kousek nitě vyhoďte.

O značce Curaprox

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.

Recenze Curaprox Dental Floss Waxed DF 834