Curaprox Dental Floss Waxed DF 834

voskovaná dentální nit s mátovou příchutí

Curaprox Dental Floss Waxed DF 834 voskovaná dentální nit s mátovou příchutí
Curaprox Dental Floss Waxed DF 834 voskovaná dentální nit s mátovou příchutí
Curaprox Dental Floss Waxed DF 834 voskovaná dentální nit s mátovou příchutí
50 m
113

Kód: CUR0212 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 18. 2. 2019
Osobní odběr
neděle 17. 2. 2019
Curaprox Dental Floss Waxed DF 834
50 m | 113

Popis kosmetiky Curaprox Dental Floss Waxed DF 834

Popis:
Voskovaná dentální nit Curaprox Dental Thread DF 834 je jedinečným pomocníkem v zodpovědné péči o lidský chrup. Obzvláště přední zuby bývají tak blízko u sebe, že se do mezizubních prostor pro důkladné vyčištění dostanete pouze nití. Velmi efektivně odstraňuje zubní plak i zbytky jídla; díky voskovanému povrchu se velmi snadno do úzkých prostor dostanete. Voskovaná dentální nit Curaprox má mátovou příchuť pro osvěžení dechu.

Vlastnosti: 

  • odstraňuje zubní plak a zbytky jídla
  • snadný přístup do úzkých mezizubních prostor
  • voskovaná textura
  • osvěžení dechu

Složení:

  • mátová esence - osvěžuje dech

Jak používat:
Vytáhněte kousek nitě a vyčistěte mezizubní prostory jeden po druhém. Použitý kousek nitě vyhoďte.

O značce Curaprox

Curaprox – švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči.

Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.

Mezizubní kartáčky Curaprox kombinují ultra jemná patentovaná vlákna s tenkým chirurgickým drátkem. Důkladně tak vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.
Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.