CURAPROX CURASEPT ADS 350 parodontální gel | notino.cz

Curaprox Curasept ADS 350

parodontální gel

Curaprox Curasept ADS 350 parodontální gel
Curaprox Curasept ADS 350 parodontální gel
Curaprox Curasept ADS 350 parodontální gel
Curaprox Curasept ADS 350 parodontální gel
Curaprox Curasept ADS 350 parodontální gel
Curaprox Curasept ADS 350 parodontální gel
Curaprox Curasept ADS 350 parodontální gel
Curaprox Curasept ADS 350 parodontální gel
30 ml
204CZK

Kód: CUR0223 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Curaprox Curasept ADS 350

Popis:
Curasept ADS 350 je parodontální gel z portfolia Curaprox, švýcarské značky špičkových produktů pro zubní hygienu. Filozofií značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život. Parodontální gel Curaprox Curasept ADS 350 je dokonalou volbou pro každodenní péči o protézy, stejně jako týdenní péči o implantáty, části úst postižené parodontózou a pevné zubní náhrady. Unikátní složení se systémem proti nežádoucímu zabarvení zubů ADS®(Anti Discoloration System) a s 0,5% Chlorhexidine-Digluconate zajišťuje nebývale vysokou účinnost bez podráždění sliznice či narušení chuti. Curaprox Curasept ADS 350 pečuje o dásně a chrání je, působí proti bakteriím, plaku a nežádoucímu zabarvení zubní skloviny. Tento kvalitní parodontální gel se snadno aplikuje. Poskytněte svým dásním a ústní dutině kvalitní péči s parodontální gelem Curaprox Curasept ADS 350!

Účinky:

  • důkladně pečuje o protézy, implantáty, části úst postižené parodontózou a pevné zubní náhrady
  • působí proti nežádoucímu zabarvení zubů díky systému ADS® (Anti Discoloration System)
  • působí proti plaku, bakteriím
  • snadno se aplikuje

Složení:

  • systém ADS® - působí proti nežádoucímu zabarvení zubů
  • Chlorhexidine-Digluconate 0,5%

Jak aplikovat:
Aplikujte gel pomocí měkkého zubního kartáčku, mezizubního kartáčku nebo jemně vmasírujte do dásní prstem. Používejte 1x denně nebo podle doporučení zubního lékaře, nejvíce však po dobu 14 dní.

O značce Curaprox

Curaprox – švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči.

Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.

Mezizubní kartáčky Curaprox kombinují ultra jemná patentovaná vlákna s tenkým chirurgickým drátkem. Důkladně tak vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.
Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.

Menu