Curaprox 5460 Ultra Soft With Lovezubní kartáčky

3×
Curaprox 5460 Ultra Soft With Love zubní kartáčky 2 ks
Curaprox 5460 Ultra Soft With Love zubní kartáčky 2 ks
zubní kartáčky 2 ks

Kód: CUR0446 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Curaprox 5460 Ultra Soft With Love

Popis:
Zubní kartáčky Curaprox 5460 Ultra Soft With Love jsou jako stvořené pro zamilovaný pár! Ultra jemné štětiny kartáčku Curaprox důkladně zbaví zuby usazených nečistot, aniž by narušily zubní sklovinu. Zároveň jsou mimořádně jemné k dásním. Štětiny jsou hustě seřazené v malé hlavičce, která se všude dostane.

Vlastnosti:

  • ultra jemné a husté štětiny
  • šetrný k zubní sklovině
  • pohodlně se drží v ruce

O značce Curaprox

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.

Recenze Curaprox 5460 Ultra Soft With Love