Curaprox5460 Ultra Soft With Love zubní kartáčky

3×
Curaprox 5460 Ultra Soft With Love zubní kartáčky 2 ks
Curaprox 5460 Ultra Soft With Love zubní kartáčky 2 ks
zubní kartáčky 2 ks

Kód: CUR0446 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Pusťte se do nákupů a získejte 10% slevu na všechny parfémy a kosmetiku s kódem notino. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Curaprox 5460 Ultra Soft With Love
Vlastnosti

Popis:
Zubní kartáčky Curaprox 5460 Ultra Soft With Love jsou jako stvořené pro zamilovaný pár! Ultra jemné štětiny kartáčku Curaprox důkladně zbaví zuby usazených nečistot, aniž by narušily zubní sklovinu. Zároveň jsou mimořádně jemné k dásním. Štětiny jsou hustě seřazené v malé hlavičce, která se všude dostane.

Vlastnosti:

  • ultra jemné a husté štětiny
  • šetrný k zubní sklovině
  • pohodlně se drží v ruce

Vlastnosti

Tvrdost vláken
ultra soft

O značce Curaprox

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.

Recenze Curaprox 5460 Ultra Soft With Love3