530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Curaprox 5460 Ultra Soft Winter Edition zubní kartáčky 2 ks

 • Curaprox 5460 Ultra Soft Winter Edition zubní kartáčky 2 ks
   více

  Varianty Curaprox 5460 Ultra Soft Winter Edition

  • Curaprox 5460 Ultra Soft Winter Edition zubní kartáčky 2 ks Design Anna Kartsson zubní kartáčky 2 ks 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Design Anna Kartsson
   Kód: CUR0183

  Nahoru

  Popis kosmetiky Curaprox 5460 Ultra Soft Winter Edition

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Zubní kartáček Curaprox 5460 Ultra Soft přestavuje inovativní čistění zubů bez traumatizace zubního prostoru. Měkká, ale odolná vlákna kartáčku jemně, ale dokonale očistí vaše zuby od nečistot. Malá, kompaktní hlavice kartáčku Curaprox 5460 Ultra Soft čistí mnohem intenzivněji a šetrněji a hravě se dostane i k zadní části chrupu.
  Štětiny kartáčku jsou vyrobeny z CURENU, který si udržuje svoji původní výjimečnou pevnost, i když jej namočíte. Již po prvním umytí zubů s kartáčkem Curaprox váš jazyk pozná rozdíl – povrch zubů bude dokonale hladký a čistější.

  Účinky:

  • účinně odstraňuje nečistoty a chrání před vznikem zubního kazu
  • přináší hladký povrch zubů
  • lehko se dostane i do hůře dostupných míst
  • odolné zpracování kartáčku
  • maximálně šetrný k dásním
  • praktické duo balení

  Použití:

  Naneste na kartáček zubní pastu o velikosti hrášku. Přiložte kartáček přibližně v úhlu 45 stupňů k ose zubu a dělejte drobné krouživé pohyby kolem dásní. Následně použijte jemné tahy shora dolů pro čištění horních zubů a zdola nahoru pro čištění spodních zubů.
  Používejte minimálně 2x denně. Při prvních příznacích opotřebení vláken, kartáček vyměňte za nový, nejpozději však po 3 měsících používaní.

  Nahoru

  O značce Curaprox

  Curaprox – švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči.

  Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.

  Mezizubní kartáčky Curaprox kombinují ultra jemná patentovaná vlákna s tenkým chirurgickým drátkem. Důkladně tak vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.

  Nahoru

  Curaprox 5460 Ultra Soft Winter Edition recenze

  Co si o Curaprox 5460 Ultra Soft Winter Edition myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​