Curaprox5460 Ultra Soft Swiss Edition - Luzern zubní kartáčky 2 ks

   • Curaprox 5460 Ultra Soft Swiss Edition - Luzern zubní kartáčky 2 ks
     více

    Varianty Curaprox 5460 Ultra Soft Swiss Edition - Luzern

    • Curaprox 5460 Ultra Soft Swiss Edition - Luzern zubní kartáčky 2 ks White & Transparent Red (Limited Edition)zubní kartáčky 2 ks 

     Toto zboží není momentálně k dispozici.

     White & Transparent Red (Limited Edition)
     Kód: CUR0411

     225 Kč

     Hlídat dostupnost

    Nahoru

    Popis kosmetiky Curaprox 5460 Ultra Soft Swiss Edition - Luzern

    Hodnocení

    Jednoduchost aplikace

    Kosmetická kvalita

    Spokojenost s výsledkem

    Popis:

    Zubní kartáčky Cupraprox Ultra Soft jsou největším nepřítelem zubního plaku! Tyto výrobky působí na zuby a dásně s neobyčejnou jemností, stejně tak jsou ale neúprosně tvrdé při odstraňování zubního plaku. Kartáčky předcházejí poraněním dutiny ústní, neuvěřitelně efektivně odstraňují plak a nečistoty; zanechávají dlouhotrvající pocit čistoty. Zubní kartáčky Ultra Soft Curaprox mají vlákna vyvinuty speciální technologií - jsou tužší než nylon, ale jejich velké množství dodává pocit dostatečného komfortu a jemnosti.

    Vlastnosti:

    • extra jemné ošetření díky speciálním vláknům
    • efektivní odstranění zubního plaku a nečistot
    • kompaktní hlavice, jemně pod úhlem
    • nezpůsobuje poranění dutiny ústní

    Nahoru

    O značce Curaprox

    Curaprox – švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči.

    Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.

    Mezizubní kartáčky Curaprox kombinují ultra jemná patentovaná vlákna s tenkým chirurgickým drátkem. Důkladně tak vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.

    Nahoru

    Hodnocení Curaprox 5460 Ultra Soft Swiss Edition - Luzern

    Co si o Curaprox 5460 Ultra Soft Swiss Edition - Luzern myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší