Curaprox 5460 Ultra Soft Black Edition zubní kartáčky 2 ks

Značka: Curaprox

Varianty Curaprox 5460 Ultra Soft Black Edition

 • Curaprox 5460 Ultra Soft Black Edition zubní kartáčky 2 ks Mix Colors (Ultra Soft For Best Results)zubní kartáčky 2 ks 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  Mix Colors (Ultra Soft For Best Results)
  Kód: CUR0182

Nahoru

Popis kosmetiky Curaprox 5460 Ultra Soft Black Edition

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Zubní kartáček Curaprox 5460 Ultra soft spadá do limitované elegantní černo-červené edice a poskytuje zubům maximální péči a komfortní čištění. Na malé hlavičce je umístěno 5460 drobných jemných vláken, které odstraní nečistoty i z těžko dostupných míst mezi zuby.
Zubní kartáček Curaprox 5460 Ultra soft je vhodný především pro citlivé zuby a dásně, které dokáže precizně vyčistit bez jakéhokoliv podráždění. Jedná se o nejměkčí variantu kartáčků Curaprox s průměrem vláken 0,1 milimetru. Dopřejte svým zubům opravdu profesionální péči s účinnými kartáčky Curaprox 5460 Ultra soft, které navíc skvěle vypadají!

Účinky:

 • dokonale čistí zuby a mezizubní prostory
 • nedráždí citlivé zuby ani dásně
 • díky extra jemným a tenkým vláknům se dostane i do velmi úzkých míst mezi zuby
 • odstraňuje ze zubů nečistoty a zubní plak

Jak používat:

Naneste na zubní kartáček malé množství zubní pasty a krouživými pohyby čistěte zuby a ústní dutinu po dobu 2 až 3 minut. Poté ústa vypláchněte a kartáček důkladně omyjte. Zuby si čistěte alespoň dvakrát denně.
Pro dokonalou péči o vaše zuby používejte zubní kartáček spolu s mezizubním kartáčkem, škrabkou na jazyk a zubní pastou z řady Curaprox.

Nahoru

O značce Curaprox

Curaprox - švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči, Curaden International AG, ve spolupráci s dentálními odborníky na výuku, výzkum a praxi.Společnost Curaden se již desítky let zaměřuje především na výrobu a vývoj kvalitních zubních a mezizubních kartáčků, přičemž hlavními body její filozofie jsou perfektně čisté zuby, efektivní čištění zubů bez poranění a partnerství s nejlepšími specialisty v oboru.Komplexní řada zubních kartáčků Curaprox zahrnuje kartáčky pro čištění viditelných míst zubů s různým stupněm tvrdosti a počtu štětin podle specifických potřeb zubů, například citlivých, širokou škálu mezizubních kartáčků či kartáčky vyvinuté speciálně pro děti.Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.Také mezizubní Curaprox kartáčky jsou nesmírně efektivní a šetrné. Kombinují ultra jemná patentovaná vlákna, která se v mezizubním prostoru rozvinou, s tenkým chirurgickým drátkem, a tak důkladně vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně, které může způsobit třeba zubní niť. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.

Nahoru

Hodnocení Curaprox 5460 Ultra Soft Black Edition

Co si o Curaprox 5460 Ultra Soft Black Edition myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%