Curaprox 5460 Ultra Soft Black Edition zubní kartáčky 2 ks

 • Curaprox 5460 Ultra Soft Black Edition zubní kartáčky 2 ks
   více

  Varianty Curaprox 5460 Ultra Soft Black Edition

  • Curaprox 5460 Ultra Soft Black Edition zubní kartáčky 2 ks  zubní kartáčky 2 ks 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.


   Kód: CUR0182

  Nahoru

  Popis kosmetiky Curaprox 5460 Ultra Soft Black Edition

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Zubní kartáček Curaprox 5460 Ultra soft spadá do limitované elegantní černo-červené edice a poskytuje zubům maximální péči a komfortní čištění. Na malé hlavičce je umístěno 5460 drobných jemných vláken, které odstraní nečistoty i z těžko dostupných míst mezi zuby.
  Zubní kartáček Curaprox 5460 Ultra soft je vhodný především pro citlivé zuby a dásně, které dokáže precizně vyčistit bez jakéhokoliv podráždění. Jedná se o nejměkčí variantu kartáčků Curaprox s průměrem vláken 0,1 milimetru. Dopřejte svým zubům opravdu profesionální péči s účinnými kartáčky Curaprox 5460 Ultra soft, které navíc skvěle vypadají!

  Účinky:

  • dokonale čistí zuby a mezizubní prostory
  • nedráždí citlivé zuby ani dásně
  • díky extra jemným a tenkým vláknům se dostane i do velmi úzkých míst mezi zuby
  • odstraňuje ze zubů nečistoty a zubní plak

  Jak používat:

  Naneste na zubní kartáček malé množství zubní pasty a krouživými pohyby čistěte zuby a ústní dutinu po dobu 2 až 3 minut. Poté ústa vypláchněte a kartáček důkladně omyjte. Zuby si čistěte alespoň dvakrát denně.
  Pro dokonalou péči o vaše zuby používejte zubní kartáček spolu s mezizubním kartáčkem, škrabkou na jazyk a zubní pastou z řady Curaprox.

  Nahoru

  O značce Curaprox

  Curaprox – švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči.

  Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.

  Mezizubní kartáčky Curaprox kombinují ultra jemná patentovaná vlákna s tenkým chirurgickým drátkem. Důkladně tak vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.

  Nahoru

  Hodnocení Curaprox 5460 Ultra Soft Black Edition

  Co si o Curaprox 5460 Ultra Soft Black Edition myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší