Culti Vase Transparent White

aroma difuzér bez náplně 1500 ml

Culti Vase Transparent White aroma difuzér bez náplně 1500 ml
Culti Vase Transparent White aroma difuzér bez náplně 1500 ml
1500 ml

Kód: CUL0329 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Culti Vase Transparent White
1500 ml

Popis parfému Culti Vase Transparent White

Popis:
Luxusní aroma difuzér Culti Vase vypadá velice elegantně a stane se skutečně originálním doplňkem vašeho interiéru. Ručně foukané sklo, jedinečný oválný design a unikátní zabarvení flakonu do nadčasových matných odstínů vás zcela uchvátí! Mohutný dřevěný uzávěr lahve podtrhuje výjimečnost a osobitost aroma difuzéru Culti Vase.
Tento aroma difuzér se dodává bez náplně! K tomu, byste si mohli vychutnávat jeho okouzlující vůni, je potřeba zakoupit si některou ze speciálních náplní do aroma difuzéru Culti. Zvolit si můžete vůni, která povzbudí vaši mysl, dodá vám novou energii a zbystří vaše smysly. Skvělým tipem jsou také relaxační vůně, které navozují příjemnou pohodu. Vybírat můžete také z náplní svěžího anebo hřejivého charakteru.

Jak používat:
Otevřete uzávěr aroma difuzéru a nalijte do něj zakoupenou náplň Culti. Vůně se z aroma difuzéru uvolňuje postupně pomocí vložených ratanových tyčinek.

Důležité upozornění
Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut oplachujte vodou. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností.

O značce Culti

Značka Culti patří k fenoménům mezi osvěžovači vzduchu. Jedinečné vůně luxusní italské značky Culti jsou právem jedny z nejoblíbenějších na trhu. Dokonale provoní vaše domovy i kanceláře. Vyvážené kompozice zahrnují ty nejkvalitnější ingredience a zcela bez ostychu se řadí mezi špičku italského parfumářství.
Mnoho nápadů vznikne často úplnou náhodou nebo jako sekundární produkt nějaké činnosti. Prvotní historie značky Culti se začíná psát v roce 1988, kdy se masověji začalo experimentovat s různými metodami provonění prostoru. A právě tehdy přišla společnost Culti s originálním a zároveň revolučním nápadem. Inspirace přitom vznikla celkem náhodou, když si italští návrháři spojili schopnost ratanu absorbovat vodu, která se následně vypařila, ale dodala ratanu ideální pružnost a schopnost tvarování. Právě při pohledu na proutěné ratanové a bambusové koše je napadlo spojit exotickou dřevinu s vůněmi.
Výsledek byl pozoruhodný. Dřevo prokázalo schopnost skvěle absorbovat vůni a následné vypařování do okolního prostředí dokázalo prostor příjemně a zcela přirozeně provonět. Přesto nebyli v Culti ještě úplně spokojeni a klasické květinové vůně se nesetkali s přílišným nadšením. Tehdy se rozhodli, že začnou i v rámci bytových osvěžovačů používat čisté parfumářské prvky a esence. A tak v roce 1990 vzniká jedinečný voňavý svět Culti aroma difuzérů. Culti pečlivě promýšlí poměry mezi prostory, aby provonění bylo dokonalé.  Vůně jsou charakteristické dokonalou rovnováhou surovin - přírodních a extrahovaných materiálů, dlouhou výdrží, kvalitou nejvyšší úrovně a estetickými hodnotami, které přináší sofistikovaný design.
Pod značkou Culti najdete kromě prvotřídních osvěžovačů vzduchu také sérii unisex parfémů pro muže i ženy. Culti Ode Rosae  parfemovaná voda unisex nabízí jedinečné propojení marocké růže s řadou dalších ingrediencí, jako např. černý rybíz, vetiver nebo osmanthus. Netradiční, vysoce kvalitní vonná kompozice zaujme vaše čichové buňky na první pokus. Vyzkoušet můžete také například parfemovanou vodu unisex Culti Anym'Ale, která je skutečným výkřikem pikantnosti a svěžesti. Harmonie, magie, výzva, svoboda - to jsou ingredience namíchané v typickém hnědém flakonu se stříbrným uzávěrem.
Historie značky Culti patří k úspěšným příběhům posledních desetiletí. Je důkazem toho, jak originální nápad, síla tvořivosti a nekompromisní důraz na kvalitu mohou zrodit fenomén doby.

Recenze Culti Vase Transparent White

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!