Culti Refill Aramara

náplň do aroma difuzérů 500 ml střední balení

Culti Refill Aramara náplň do aroma difuzérů 500 ml střední balení
Culti Refill Aramara náplň do aroma difuzérů 500 ml střední balení
500 ml

Kód: CUL0282 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Jedinečná vůně Aramara evokuje atmosféru pravého letního dne, příjemného opalování a šťastných myšlenek. Vůně vás přenese až do slunečného Středozemí, kde si můžete přímo ze stromů natrhat šťavnaté pomeranče. Hřejivost vůni dodává kardamom a santalové dřevo.

 

Culti Refill Aramara
500 ml

Popis parfému Culti Refill Aramara

Popis:
Náplň do aroma difuzéru Culti Stile představuje jednoduchý způsob jak doplnit vypotřebovaný aroma difuzér. Díky praktické náplni si tak nebudete muset pořizovat znovu celý aroma difuzér. Takto si budete moci opět užívat příjemnou vůni po dlouhé týdny!
Z široké nabídky náplní Culti si můžete vybrat vůni dle svého vkusu. V nabídce naleznete příjemné relaxační vůně, které navozují pravý pocit pohody anebo osvěžující vůně, které jsou plné energie a mají jedinečné povzbuzující účinky. Zaujmout vás také mohou pikantní kořenité vůně, které v místnosti navozují příjemnou útulnou atmosféru, podtrhují slavností chvilky a jsou mimořádně vhodné pro podzimní a zimní období. Záleží pouze na vás, jakou náplň Culti si zvolíte!

Jak používat:
Obsah lahvičky nalijte do aroma difuzéru Culti. Dále aroma difuzér používejte tak, jak jste zvyklí.

Složení

Charakter bytové vůně
citrusová, dřevitá

O značce Culti

Značka Culti patří k fenoménům mezi osvěžovači vzduchu. Jedinečné vůně luxusní italské značky Culti jsou právem jedny z nejoblíbenějších na trhu. Dokonale provoní vaše domovy i kanceláře. Vyvážené kompozice zahrnují ty nejkvalitnější ingredience a zcela bez ostychu se řadí mezi špičku italského parfumářství.
Mnoho nápadů vznikne často úplnou náhodou nebo jako sekundární produkt nějaké činnosti. Prvotní historie značky Culti se začíná psát v roce 1988, kdy se masověji začalo experimentovat s různými metodami provonění prostoru. A právě tehdy přišla společnost Culti s originálním a zároveň revolučním nápadem. Inspirace přitom vznikla celkem náhodou, když si italští návrháři spojili schopnost ratanu absorbovat vodu, která se následně vypařila, ale dodala ratanu ideální pružnost a schopnost tvarování. Právě při pohledu na proutěné ratanové a bambusové koše je napadlo spojit exotickou dřevinu s vůněmi.
Výsledek byl pozoruhodný. Dřevo prokázalo schopnost skvěle absorbovat vůni a následné vypařování do okolního prostředí dokázalo prostor příjemně a zcela přirozeně provonět. Přesto nebyli v Culti ještě úplně spokojeni a klasické květinové vůně se nesetkali s přílišným nadšením. Tehdy se rozhodli, že začnou i v rámci bytových osvěžovačů používat čisté parfumářské prvky a esence. A tak v roce 1990 vzniká jedinečný voňavý svět Culti aroma difuzérů. Culti pečlivě promýšlí poměry mezi prostory, aby provonění bylo dokonalé.  Vůně jsou charakteristické dokonalou rovnováhou surovin - přírodních a extrahovaných materiálů, dlouhou výdrží, kvalitou nejvyšší úrovně a estetickými hodnotami, které přináší sofistikovaný design.
Pod značkou Culti najdete kromě prvotřídních osvěžovačů vzduchu také sérii unisex parfémů pro muže i ženy. Culti Ode Rosae  parfemovaná voda unisex nabízí jedinečné propojení marocké růže s řadou dalších ingrediencí, jako např. černý rybíz, vetiver nebo osmanthus. Netradiční, vysoce kvalitní vonná kompozice zaujme vaše čichové buňky na první pokus. Vyzkoušet můžete také například parfemovanou vodu unisex Culti Anym'Ale, která je skutečným výkřikem pikantnosti a svěžesti. Harmonie, magie, výzva, svoboda - to jsou ingredience namíchané v typickém hnědém flakonu se stříbrným uzávěrem.
Historie značky Culti patří k úspěšným příběhům posledních desetiletí. Je důkazem toho, jak originální nápad, síla tvořivosti a nekompromisní důraz na kvalitu mohou zrodit fenomén doby.

Recenze Culti Refill Aramara

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!