Culti Decor Mediterraneaaroma difuzér s náplní I.

Culti Decor Mediterranea aroma difuzér s náplní I.
Culti Decor Mediterranea aroma difuzér s náplní I.
500 ml
1 920

Kód: CUL0309 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 8. 6. 2020
Osobní odběr
Již zítra neděle 7. 6. 2020

Popis parfému Culti Decor Mediterranea
Složení

Popis:
Jedinečný aroma difuzér Culti Decor je příjemnou formou osvěžení vašeho interiéru. Nyní můžete zapomenout na starosti a užívat si vůni vašeho domova skutečně plnými doušky! Aroma difuzér Culti Decor totiž dokáže navodit tu správnou domácí uvolněnou atmosféru a pohodu.
Vůně Culti se skládají z unikátních vázaných molekul, které zajišťují skutečnou intenzitu vůně. Díky tomu se esence vůně Culti uvolňují postupně během dlouhých týdnů, aniž by slábly na intenzitě. Okouzlující vůně do aroma difuzérů Culti Decor jsou mistrně namíchány dle vzoru pravé italské tradice. Moderní design flakonu aroma difuzéru Culti Decor skvěle zapadne do každého interiéru, aniž by působil rušivým dojmem. Vonné esence Culti neobsahují barviva a jsou zdravotně nezávadné.

Jak používat:
Otevřete uzávěr lahvičky a vložte do ní několik tyčinek, které jsou součástí balení. Čím větší počet tyčinek do lahvičky ponoříte, tím silněji bude vonná esence cítit v místnosti. Intenzitu vůně ve vašem interiéru také můžete zvýšit občasným otáčením namočených tyčinek, což znamená, že do tekutiny ponoříte tu část, která je suchá a byla ve vzduchu. Takto budete cítit aroma ještě více intenzivně.

Složení

Charakter bytové vůně
dřevitá, citrusová
Typ aroma difuzéru
tyčinkový

O značce Culti

Hřejivá vůně, která potěší vaše smysly a navodí pocit útulna hned, jakmile odemčete dveře od svého bytu. Svěží aroma, jež provoní vaše auto, abyste se v něm cítili na cestách dobře. Prádlo provoněné vůní přesně podle vašeho gusta, a to i dlouho po vyprání. O to všechno se postarají produkty italské značky Culti Milano.

Příběh značky Culti začal v bujné fantazii Itala Alessandra Agratiho, jenž si představoval, jaké by to bylo, kdyby prostory měly svou vlastní vůni. Takovou, která by jimi prostupovala od podlahy až po strop. Snil o tom, že by příjemnou atmosféru v interiérech nevytvářely pouze krásné dekorace, ale i samotná vůně. A tak se z prvotní myšlenky roku 1990 zrodil Culti Decor – první Culti difuzér s prvotřídními vonnými složkami, které se používají pro výrobu luxusních parfémů.

V širokém portfoliu této italské značky najdeme Culti rákosové difuzéry, které pomocí stébel namočených do vonných olejů rozptylují aroma do vzduchu po celé místnosti. Velmi oblíbené jsou také luxusní Culti svíčky, vyrobené z kvalitního vosku, jež dodají vašemu domovu hřejivou vůni. Milovníky útulné atmosféry nadchnou i Culti bytové spreje s hřejivými dřevitými tóny.

Přesvědčte se na vlastní čichové buňky, že značka Culti právem patří mezi to nejlepší, co může trh s luxusními bytovými vůněmi nabídnout.

 

 

Recenze Culti Decor Mediterranea