Cuba Wild Heart deodorant ve spreji pro muže

Cuba Wild Heart deodorant ve spreji pro muže
Cuba Wild Heart deodorant ve spreji pro muže
Výprodej
200 ml
81

Kód: CUB01497 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Cuba Wild Heart
Složení

Propojte své vůně v harmonický celek. Deodorant Cuba Wild Heart uvolňuje stejné aroma jako vaše vůně ve flakonu a společně tak tvoří perfektní pár.

Vlastnosti:

  • dodává dlouhodobý pocit komfortu a čistoty
  • chrání před nepříjemným zápachem
  • podpoří intenzitu vůně stejné kolekce
  • potěší každého muže

Jak používat:
Aplikujte na čistou a suchou pokožku podpaží.

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima.

Celý text

Složení

Druh balení
sprej

O značce Cuba

Parfémy Cuba | Cuba - vůně, insiprace a originality. Značka Cuba obohacuje svět vůní o naprosto originální, vysoce kvalitní a cenově dostupné francouzské parfémy pro muže i ženy. Nabídka parfémů Cuba vždy odpovídá nejnovějším světovým trendům, které prezentuje v úchvatně originálních flakonech a pod inspirujícími názvy.
Producenti parfémů značky Cuba nevynechají jedinou významnou událost v oboru vůní, navštěvují veletrhy parfémů v Paříži, Boloni, Sao Paulu či Moskvě a do svých vůní, následujících módní trendy, vkládají inspiraci ze svých cest.
Parfémy Cuba mají vždy originální a krásné flakony inspirované slavnými kubánskými doutníky. Libozvučné názvy vůní, jako Cuba Carnaval, Cuba mexico Maya či Cuba City Holywood, naznačují, že se jedná o vůně pro milovníky originality s širokými obzory. Pánské vůně Cuba mají příjemnou kompozici od svěžích až po orientální s tóny tabáku. Dámské pak ukrývají romantické tóny květin či svěží vůni citrusů.
S parfémy značky Cuba čerpáte inspiraci všemi smysly.

Recenze Cuba Wild Heart