Cuba Mexico Cactus toaletní voda pro muže

 • Cuba Mexico Cactus toaletní voda pro muže
 • Cuba Mexico Cactus toaletní voda pro muže 1
 • Cuba Mexico Cactus toaletní voda pro muže 2
 • Cuba Mexico Cactus toaletní voda pro muže 3
 • Cuba Mexico Cactus toaletní voda pro muže 4
   více

  Varianty Cuba Mexico Cactus

  • Cuba Mexico Cactus toaletní voda pro muže 35 ml toaletní voda pro muže 35 ml  

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Kód: CUB0049

  Nahoru

  Popis parfému Cuba Mexico Cactus

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Cuba Mexico Cactus vám přináší opravdovou a nefalšovanou mexickou atmosféru. Úchvatné spojení vonných tónů, které ve vás probudí muže toužícího po dobrodružství, zábavě a divoké noční jízdě. Toaletní voda pro muže se stane nedílnou součástí vaší osobnosti a značkou, kterou si zamilujete.

  Není to pouze fialka, pepř nebo kůže, jež vám zvednou sebevědomí a dodají spoustu odvahy. Je to také příjemné osvěžení za pomoci přísady zvané Bourbon Black. Volba pro opravdové chlapy, kteří se chtějí cítit pohodlně, krásně a svěže. Cuba Mexico Cactus je exkluzivní kompozicí s maximální svěžestí.

  Toaletní voda pro muže je výstřední i svým unikátním vzhledem. Kubánský doutník Cuba Mexico Cactus, který můžete nosit neustále při sobě a budete si tak připadat, jako skuteční muži. Smyslné a výjimečné spojení lehkosti a doutníkového opojení.

  Nahoru

  O značce Cuba

  Parfémy Cuba | Cuba - vůně, insiprace a originality. Značka Cuba obohacuje svět vůní o naprosto originální, vysoce kvalitní a cenově dostupné francouzské parfémy pro muže i ženy. Nabídka parfémů Cuba vždy odpovídá nejnovějším světovým trendům, které prezentuje v úchvatně originálních flakonech a pod inspirujícími názvy.Producenti parfémů značky Cuba nevynechají jedinou významnou událost v oboru vůní, navštěvují veletrhy parfémů v Paříži, Boloni, Sao Paulu či Moskvě a do svých vůní, následujících módní trendy, vkládají inspiraci ze svých cest. Parfémy Cuba mají vždy originální a krásné flakony inspirované slavnými kubánskými doutníky. Libozvučné názvy vůní, jako Cuba Carnaval, Cuba mexico Maya či Cuba City Holywood, naznačují, že se jedná o vůně pro milovníky originality s širokými obzory. Pánské vůně Cuba mají příjemnou kompozici od svěžích až po orientální s tóny tabáku. Dámské pak ukrývají romantické tóny květin či svěží vůni citrusů.S parfémy značky Cuba čerpáte inspiraci všemi smysly.

  Nahoru

  Cuba Mexico Cactus recenze

  Co si o Cuba Mexico Cactus myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Menu