Cuba Gold voda po holení s rozprašovačem pro muže

Cuba Gold voda po holení s rozprašovačem pro muže
Cuba Gold voda po holení s rozprašovačem pro muže
100 ml
93

Kód: CUB0615 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Cuba Gold
Složení

Zklidní pleť po holení, provoní ji a zároveň skvěle doplní vůni ze stejné kolekce. Péče po holení Cuba Gold je jako stvořená pro moderního muže, který o sebe rád pečuje.

Vlastnosti:

  • redukuje začervenání a zklidňuje pleť
  • příjemně osvěžuje
  • podpoří intenzitu vůně stejné kolekce
  • potěší každého muže

Složení

Konzistence
voda

O značce Cuba

Parfémy Cuba | Cuba - vůně, insiprace a originality. Značka Cuba obohacuje svět vůní o naprosto originální, vysoce kvalitní a cenově dostupné francouzské parfémy pro muže i ženy. Nabídka parfémů Cuba vždy odpovídá nejnovějším světovým trendům, které prezentuje v úchvatně originálních flakonech a pod inspirujícími názvy.
Producenti parfémů značky Cuba nevynechají jedinou významnou událost v oboru vůní, navštěvují veletrhy parfémů v Paříži, Boloni, Sao Paulu či Moskvě a do svých vůní, následujících módní trendy, vkládají inspiraci ze svých cest.
Parfémy Cuba mají vždy originální a krásné flakony inspirované slavnými kubánskými doutníky. Libozvučné názvy vůní, jako Cuba Carnaval, Cuba mexico Maya či Cuba City Holywood, naznačují, že se jedná o vůně pro milovníky originality s širokými obzory. Pánské vůně Cuba mají příjemnou kompozici od svěžích až po orientální s tóny tabáku. Dámské pak ukrývají romantické tóny květin či svěží vůni citrusů.
S parfémy značky Cuba čerpáte inspiraci všemi smysly.

Recenze Cuba Gold