Cuba Classic dárková sada I. pro muže

1×
Cuba Classic dárková sada I. pro muže
Cuba Classic dárková sada I. pro muže
dárková sada I. pro muže
275

Kód: CUB0702 | Skladem

toaletní voda 4 x 35 ml

Cuba Gold + Cuba Blue + Cuba Red + Cuba Orange 

1
Zásilkovna
pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 11. 4. 2021

Popis Cuba Classic
Složení

Hledáte ideální dárek pro svou drahou polovičku, bratra či tatínka? Pánský parfémový set Cuba Classic zaručeně potěší každého muže.

Vlastnosti:

  • jedinečná možnost vyzkoušet více vůní oblíbené značky
  • obsahuje bestsellery značky
  • skvěle se hodí jako dárek
  • potěší všechny muže

Sada obsahuje:

  • toaletní voda 4 x 35 ml

Složení

Druh vůně
dřevitá
Typ sady
dárková sada

O značce Cuba

Parfémy Cuba | Cuba - vůně, insiprace a originality. Značka Cuba obohacuje svět vůní o naprosto originální, vysoce kvalitní a cenově dostupné francouzské parfémy pro muže i ženy. Nabídka parfémů Cuba vždy odpovídá nejnovějším světovým trendům, které prezentuje v úchvatně originálních flakonech a pod inspirujícími názvy.
Producenti parfémů značky Cuba nevynechají jedinou významnou událost v oboru vůní, navštěvují veletrhy parfémů v Paříži, Boloni, Sao Paulu či Moskvě a do svých vůní, následujících módní trendy, vkládají inspiraci ze svých cest.
Parfémy Cuba mají vždy originální a krásné flakony inspirované slavnými kubánskými doutníky. Libozvučné názvy vůní, jako Cuba Carnaval, Cuba mexico Maya či Cuba City Holywood, naznačují, že se jedná o vůně pro milovníky originality s širokými obzory. Pánské vůně Cuba mají příjemnou kompozici od svěžích až po orientální s tóny tabáku. Dámské pak ukrývají romantické tóny květin či svěží vůni citrusů.
S parfémy značky Cuba čerpáte inspiraci všemi smysly.

Recenze Cuba Classic1