Cuba City New York

parfémovaná voda pro ženy 35 ml

1×
Cuba City New York parfémovaná voda pro ženy 35 ml
Cuba City New York parfémovaná voda pro ženy 35 ml
35 ml

Kód: CUB0036 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Cuba City New York
35 ml

Popis parfému Cuba City New York

Parfémovaná voda Cuba City New York je typickým vyjádřeným ženské smyslnosti. Kubánské pojetí, které je inspirováno velkým americkým městem. Čistota mísící se s teplým kořeněným aromatem, jež prohloubí sladkost vašeho života. Radostné vonné esence určené pro mladé ženy a dívky.

Cuba City New York je vystavěna na vanilkové vůni, která je mísí se zmiňovanými sladkými přísadami, jako je čokoláda, med nebo karamel. Opojná kombinace vzkvétající na pačule. Romantické tóny s blaženou esencí tabáku, který je pro Kubu zcela vlastní. Nejinak je tomu i u této originální parfémované vody.

Cuba City New York je tvořena ve formě kubánského doutníku, jež dodává produktu na určité originalitě. Francouzská parfémovaná voda, která má dlouhou trvanlivost a lze ji upotřebit v rámci jakékoliv společenské události, včetně volného času a zábavy. Cuba City New York je zkrátka pro všechno a pro všechny.

Složení

Srdce
čokoláda, karamel, med, pačuli, santalové dřevo, vanilka
Druh vůně
orientální

O značce Cuba

Parfémy Cuba | Cuba - vůně, insiprace a originality. Značka Cuba obohacuje svět vůní o naprosto originální, vysoce kvalitní a cenově dostupné francouzské parfémy pro muže i ženy. Nabídka parfémů Cuba vždy odpovídá nejnovějším světovým trendům, které prezentuje v úchvatně originálních flakonech a pod inspirujícími názvy.
Producenti parfémů značky Cuba nevynechají jedinou významnou událost v oboru vůní, navštěvují veletrhy parfémů v Paříži, Boloni, Sao Paulu či Moskvě a do svých vůní, následujících módní trendy, vkládají inspiraci ze svých cest.
Parfémy Cuba mají vždy originální a krásné flakony inspirované slavnými kubánskými doutníky. Libozvučné názvy vůní, jako Cuba Carnaval, Cuba mexico Maya či Cuba City Holywood, naznačují, že se jedná o vůně pro milovníky originality s širokými obzory. Pánské vůně Cuba mají příjemnou kompozici od svěžích až po orientální s tóny tabáku. Dámské pak ukrývají romantické tóny květin či svěží vůni citrusů.
S parfémy značky Cuba čerpáte inspiraci všemi smysly.

Recenze Cuba City New York

Přidat novou recenzi

4.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem