Cuba City Las Vegas

parfémovaná voda pro ženy 35 ml

Cuba City Las Vegas parfémovaná voda pro ženy 35 ml
Cuba City Las Vegas parfémovaná voda pro ženy 35 ml
35 ml

Kód: CUB0032 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Cuba City Las Vegas
35 ml

Popis parfému Cuba City Las Vegas

Elegantní parfémovaná voda pro ženy Cuba City Las Vegas je klasickou a luxusní vůní. Moderní a stylový závan svěžesti, který je určen pro každodenní nošení. Květinové tóny s výraznými prvky citrusů, jež ve vás vzbudí láskyplné pocity. Čerstvost a pikantnost z parfémované vody jenom čiší.

Cuba City Las Vegas je založena na citrusových plodech, které vám do tváře vženou příjemný mořský vánek kubánských pláží. Okusíte palmový prožitek na vlastní kůži, jehož dřevitý podtext vás nenechá chladnými. Parfémovaná voda je vizitkou města Las Vegas, tedy vyjádřením radosti, zábavy a nekonečného žití.

Cuba City Las Vegas se nachází ve flakónku, jehož podobou je doutník. Naprosto stylové užití kubánské tematiky, která na vás dýchne při každém aplikování parfémované vody. Buďte IN a využijte svěží doplněk do kabelky, jehož vůně omámí všechny kolem vás.

Složení

Složení
citrusy, dřevo, květinové tóny
Druh vůně
nedefinovaná

O značce Cuba

Parfémy Cuba | Cuba - vůně, insiprace a originality. Značka Cuba obohacuje svět vůní o naprosto originální, vysoce kvalitní a cenově dostupné francouzské parfémy pro muže i ženy. Nabídka parfémů Cuba vždy odpovídá nejnovějším světovým trendům, které prezentuje v úchvatně originálních flakonech a pod inspirujícími názvy.
Producenti parfémů značky Cuba nevynechají jedinou významnou událost v oboru vůní, navštěvují veletrhy parfémů v Paříži, Boloni, Sao Paulu či Moskvě a do svých vůní, následujících módní trendy, vkládají inspiraci ze svých cest.
Parfémy Cuba mají vždy originální a krásné flakony inspirované slavnými kubánskými doutníky. Libozvučné názvy vůní, jako Cuba Carnaval, Cuba mexico Maya či Cuba City Holywood, naznačují, že se jedná o vůně pro milovníky originality s širokými obzory. Pánské vůně Cuba mají příjemnou kompozici od svěžích až po orientální s tóny tabáku. Dámské pak ukrývají romantické tóny květin či svěží vůni citrusů.
S parfémy značky Cuba čerpáte inspiraci všemi smysly.

Recenze Cuba City Las Vegas

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!