Crest 3D White Radiant Mint

zubní pasta pro zářivě bílé zuby

Crest 3D White Radiant Mint zubní pasta pro zářivě bílé zuby
Crest 3D White Radiant Mint zubní pasta pro zářivě bílé zuby
99 g

Kód: CST2993 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Crest 3D White Radiant Mint
99 g

Popis produktu Crest 3D White Radiant Mint

Popis:
Zubní pasta pro zářivě bílé zuby Crest 3D White Radiant Mint hravě odstraní až 80 % povrchových skvrn na zubech, které jsou způsobené jídlem nebo pitím. Pěnivá aktivní složka obsažená v pastě zajišťuje účinné čištění zubů i mezizubních prostor a viditelné bělení. Jemná mentolová příchuť dodá vašim ústům dlouhotrvající svěžest. Pasta na zuby 3D White Radiant Mint působí jako skvělá prevence proti zubním kazům, poskytuje spolehlivou ochranu zubní sklovině i důkladnou péči dásním. Jedinečným způsobem zbaví vaše zuby barevných skvrn, odstraní zubní plak a dokonale zuby vybělí bez nutnosti speciálního bělení složitými metodami. Pastu můžete jednoduše používat každý den v pohodlí vašeho domova a váš chrup bude nádherně zářit dokonale bílou barvou. Zubní pasta 3D White Radiant Mint spolehlivě zajišťuje vaši každodenní dentální hygienu a zároveň vaše zuby nádherně vybělí. Bělení zubů touto pastou je účinné, bezpečné a probíhá bez jakéhokoliv poškození zubů nebo zubní skloviny. Pasta je testována a schválena Americkou asociací stomatologů. V přípravku je obsažen fluorid sodný a je nevhodný pro děti do 6 let. Používejte účinnou bělicí pastu pro krásu a zdraví vašich zubů!

Účinky:

  • rychle a šetrně vybělí zuby do zářivé bílé barvy
  • odstraní až 80 % povrchových skvrn na zubech
  • důkladně čistí zuby i mezizubní prostory od jídla i zubního plaku
  • dodává ústům dlouhotrvající svěžest
  • působí jako prevence proti zubnímu kazu
  • chrání sklovinu a ošetřuje dásně
  • zachovává zdraví a krásu zubů

Složení:

  • fluorid sodný – účinně pomáhá čistit zuby a předchází vzniku zubního kazu
  • bělicí složky – odstraňují ze zubů skvrny a perfektně je bělí

Typ zubů:
Pro všechny typy zubů.

Jak aplikovat:
Nanášejte na zubní kartáček a důkladně čistěte po dobu 2 minut, která je stomatology určená jako dostačující pro kvalitní vyčištění zubů. Po vyčištění ústa vypláchněte vodou.

O značce Crest

Crest vám zajistí oslnivě bílý úsměv téměř bez námahy! Značka Crest je jedním z lídrů mezi systémy domácího bělení zubů a ústní hygieny. Americká společnost funguje již od roku 1955 a její produkty schvaluje Americká zubní asociace. Nejznámějším produktem Crestu se staly jejich bělicí zubní pásky a bělicí zubní pasty, které můžete nyní vyzkoušet i vy.

Bělení zubů nemusí být nákladnou záležitostí a nemusí probíhat v zubní ordinaci! S produkty značky Crest si můžete zuby vybělit snadně a efektivně v pohodlí vlastního domova. Bělení pomocí přípravků Crest je účinné, bezpečné a výsledky jsou dlouhodobě viditelné.