Crescina 500 Re-Growth péče pro podporu růstu vlasů pro ženy

Crescina 500 Re-Growth péče pro podporu růstu vlasů pro ženy
Crescina 500 Re-Growth péče pro podporu růstu vlasů pro ženy
500 20 x 3.5 ml
4 699

Kód: CRS00114 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 19. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 19. 5. 2021

Popis Crescina 500 Re-Growth
Vlastnosti

Klíč k vašim hustým vlasům se ukrývá v malé zlatavé ampulce. Péče pro podporu růstu vlasů Crescina 500 Re-Growth má již tisíce spokojených zákaznic, které ověřily účinky této kúry. Připojte se k nim a užijte si opět krásné a vitální vlasy plné síly.

Vlastnosti:

  • 20 ampulek v balení pro kompletní měsíční kúru
  • podporuje růst nových vlasů
  • posiluje vlasová vlákna i pokožku hlavy
  • vyživuje vlasy

Složení:

  • cystein, lysin, glykoprotein – podporují fyziologický růst vlasů

Jak aplikovat:
Přípravek aplikujte na čistou a suchou pokožku hlavy. Používejte každý den po dobu 5 po sobě následujících dnů, poté si udělejte dvoudenní přestávku a takto pokračujte s aplikací po dobu 1 měsíce. Měsíční kúra se doporučuje opakovat alespoň 2× za sebou.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
hustota a vitalita, stimulace růstu
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky
Problém s vlasy
řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů

O značce Crescina

Prémiová italská značka Crescina je jako stvořená pro každého, koho trápí řídnutí a vypadávání vlasů. Vlasové přípravky Crescina jsou vhodné pro muže i ženy trpící androgenní alopecií a díky unikátnímu patentovanému složení podporují fyziologický růst vlasů, posilují pokožku hlavy a zamezují tak dalšímu vypadávání vlasů.

Značka Crescina, jež vznikla roku 1998, patří pod švýcarskou společnost LABO, jejíž misí je podporovat výzkum a vývoj inovativních kosmetických produktů. Veškerá vlasová kosmetika Crescina prošla rozsáhlými dermatologickými testy a na kontě má tisíce spokojených klientů, kterým pomohla s řídnutím a vypadáváním vlasů.

V portfoliu značky Crescina najdete produkty speciálně vyvinuté pro ženy a muže, rozdělené podle stupňů řídnutí a/nebo vypadávání vlasů – od počáteční až po pokročilou fázi. Zařaďte do své péče o vlasy Crescina  HFSC péči v ampulkách a Crescina šampon a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

 

Recenze Crescina 500 Re-Growth