Crescina 1300 Re-Growth and Anti-Hair Loss péče pro podporu růstu a proti vypadávání vlasů pro muže

Crescina 1300 Re-Growth and Anti-Hair Loss péče pro podporu růstu a proti vypadávání vlasů pro muže
Crescina 1300 Re-Growth and Anti-Hair Loss péče pro podporu růstu a proti vypadávání vlasů pro muže
1300 20 x 3.5 ml
5 999

Kód: CRS00118 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 19. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 19. 5. 2021

Popis Crescina 1300 Re-Growth and Anti-Hair Loss
Vlastnosti

Ani výrazné kouty nebo ustupující linie nad čelem nemusí nutně znamenat nevratnou ztrátu vlasů. Péče pro podporu růstu a proti vypadávání vlasů pro muže Crescina 1300 Re-Growth and Anti-Hair Loss dokáže probudit i částečně neaktivní vlasové folikuly. Podporuje tak růst nových vlasů, a ještě navíc působí jako prevence jejich dalších zrát.

Patentovaná péče Crescina účinně stimuluje fyziologický růst vlasů díky kombinaci dvou aminokyselin, speciálního růstového faktoru či biotechnologické DNA. Zároveň dodává vlasům potřebnou výživu, posiluje vlasová vlákna od kořínků až po konečky a zlepšuje jejich ukotvení ve vlasové pokožce.

Vlastnosti:

 • určeno pro pokročilou fázi vypadávání vlasů
 • stimuluje přirozený růst nových vlasů
 • pomáhá posilovat vlasové cibulky
 • zlepšuje ukotvení cibulek ve folikulech
 • podporuje buněčný metabolismus
 • posiluje vlasy po celé jejich délce
 • předchází dalším ztrátám vlasů

Složení:

 • cystein, lysin, glykoprotein a vasodilatační složka – mají pozitivní vliv na stav vlasových cibulek a stimulují zdravý růst vlasů
 • hydroxyprolin, kyselina asparagová, enzymový aktivátor, taurin, hydrolyzovaný kvasnicový protein, acetyl-tetrapeptid-3 – posilují vlasová vlákna od kořínků až po konečky
 • diguanosin TP, profilex, isofel, kyselina salicylová, biotechnologická DNA – podporují zdravý růst vlasů
 • stem-engine – stimuluje kmenové buňky a podporuje přirozený růst vlasů
 • křemík, zinek – vyživují vlasy, a pomáhají tak jejich růstu
 • komplex HSSC – příznivě ovlivňuje stav vlasové pokožky

Jak aplikovat:
Obsah jedné ampulky aplikujte nejlépe večer ke kořínkům čistých, suchých vlasů. Pro lepší účinnost vmasírujte do pokožky hlavy. Používejte každý den a pravidelně mezi sebou střídejte oba typy ampulek. Po 5 dnech aplikace vždy udělejte 2denní přestávku bez ošetření. Tímto způsobem postupujte alespoň po dobu 2 měsíců.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
hustota a vitalita, stimulace růstu
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky
Problém s vlasy
řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů

O značce Crescina

Prémiová italská značka Crescina je jako stvořená pro každého, koho trápí řídnutí a vypadávání vlasů. Vlasové přípravky Crescina jsou vhodné pro muže i ženy trpící androgenní alopecií a díky unikátnímu patentovanému složení podporují fyziologický růst vlasů, posilují pokožku hlavy a zamezují tak dalšímu vypadávání vlasů.

Značka Crescina, jež vznikla roku 1998, patří pod švýcarskou společnost LABO, jejíž misí je podporovat výzkum a vývoj inovativních kosmetických produktů. Veškerá vlasová kosmetika Crescina prošla rozsáhlými dermatologickými testy a na kontě má tisíce spokojených klientů, kterým pomohla s řídnutím a vypadáváním vlasů.

V portfoliu značky Crescina najdete produkty speciálně vyvinuté pro ženy a muže, rozdělené podle stupňů řídnutí a/nebo vypadávání vlasů – od počáteční až po pokročilou fázi. Zařaďte do své péče o vlasy Crescina  HFSC péči v ampulkách a Crescina šampon a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

 

Recenze Crescina 1300 Re-Growth and Anti-Hair Loss