Creed Royal Princess Oud parfémovaná voda pro ženy

Creed Royal Princess Oud parfémovaná voda pro ženy
Creed Royal Princess Oud parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
75 ml
5 740

Kód: CRE3728 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 18. 4. 2021

Popis Creed Royal Princess Oud
Složení

Royal Princess Oud je dřevitá květinová vůně pro ženy z dílny unikátní, luxusní, dynastické a soukromě vlastněné pařížské značky nikových (niche) parfémů. Značka Creed se krom výjimečné tradice předávané z otce na syna již od roku 1760 a věhlasné historie (přes 250 let tvorby neobyčejných vůní pro královské rodiny a další náročné zákazníky s vytříbeným vkusem) pyšní také využíváním starověké techniky zpracovávání vzácných materiálů vybraných pro výrobu svých bezkonkurenčních parfémů.

Jedna z hlavních vonných komponent parfémované vody Royal Princess Oud, dřevo stromu aquilárie, nazývané orlí dřevo, agarové dřevo, oud, aoud či (v arabštině) oudh, je úchvatná surovina s pryskyřičnatým aroma, nejdražší dřevo na světě, které se po staletí využívá pro výrobu kadidla a (zejména arabských) parfémů. Tato skutečně královská ingredience, označovaná někdy také jako „tekuté zlato“ nebo „dřevo bohů“, dodává dřevité květinové vůni Creed Royal Princess Oud poutavý orientální nádech.
Royal Princess Oud, dílo Oliviera Creeda, špičkového návrháře vůní ze šesté generace dynastie Creedů, je další z vůní značky Creed, která čerpá inspiraci z vlastní významné historie. Tato parfémovaná voda oživuje návrhy Henryho Creeda II. z počátku 20. století, kdy bylo jméno Creed těsně spjato s královským dvorem.

Nápaditá vonná kompozice Creed Royal Princess Oud se v hlavě otevírá akordy sicilského bergamotu, růže a sladké fialky. V srdci zavoní jasmín, vanilka, pačuli a toskánský kosatec a základ sestává z tónů siamského benzoinu, sladké klovatiny z Thajska, santalového dřeva z Mysore, prastaré pryskyřice získávané z kůry či křovin v Asii. Celkové aroma, propojující pudrovité, dřevité a květinové stránky s balzámovými a oudovými aspekty a poutavým dotekem pačuli, je svůdné, vášnivé, vytříbené a stylové.

Parfémovanou vodu Creed Royal Princess Oud ocení zejména ženy, které mají rády svůdné a přitom stylové pudrovité dřevité květinové vůně. Navždy si získá dámy, které si užívají svou vášeň k životu a přitom vždy zůstávají nejen svůdné, ale také vytříbeně elegantní. Royal Princess Oud se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, nejlépe ovšem vynikne v jarních a podzimních měsících.

Kromě úchvatných vůní zaujmou všechny parfémy značky Creed také svým výjimečným a krásným balením. Elegantně tvarovaný narůžovělý flakon Royal Princess Oud doplňuje bílá krabička, na které se objevuje slovo „millesime“, které je puncem kvality. Značí totiž, že k výrobě parfému byly použity ty nejlepší suroviny z daného roku.

Creed Royal Princess Oud – podmanivá, svůdná a současně stylová vůně pro ženy s vášní k životu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růže, fialka, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, vanilka, pačuli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
sturač, santalové dřevo, benzoin, agarové dřevo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Creed

Značka Creed více než 250 let vytváří neobyčejné vůně pro královské rodiny a další náročné zákazníky s vytříbeným vkusem. Od roku 1760, kdy ji v Londýně založil James Henry Creed, se již po sedm generací předává z otce na syna.

Kkrom své dlouhé a věhlasné historie je značka zajímavá také využíváním starověké techniky zpracovávání vzácných materiálů vybraných pro výrobu svých bezkonkurenčních parfémů. Creed upřednostňuje přírodní suroviny nejvyšší kvality před syntetickými alternativami.

Parfémy Creed pyšně nosily významné historické osobnosti jako je královna Viktorie, rakouský císař Franz Josef a jeho žena Sisi, Sir Winston Churchill a prezident John F. Kennedy. Creed i dnes zůstává značkou královských a prezidentských rodin, nosí je Michelle Obama nebo Kate Middleton.

Creed zahrnuje pánské, dámské i unisex vůně, balené v elegantních flakonech, které jsou moderním zpracováním historického odkazu. Mezi ty nejslavnější parfémy Creed patří Green Irish Tweed z roku 1985. V posledních letech pak obrovský úspěch zaznamenala ovocně-pižmová vůně Creed Aventus, inspirovaná dramatickým životem Napoleona Bonaparte.

Značka Creed, to je umění vytváření parfémů, naprostý luxus, nadčasovost a moderní přístup k historickému dědictví.

Recenze Creed Royal Princess Oud