Creed Royal Mayfair parfémovaná voda unisex

Creed Royal Mayfair parfémovaná voda unisex
Creed Royal Mayfair parfémovaná voda unisex
75 ml

Kód: CRE3664 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Creed Royal Mayfair
Složení

Royal Mayfair je svěží zelená vůně pro ženy a muže z dílny unikátní, luxusní, dynastické a soukromě vlastněné pařížské značky nikových (niche) parfémů. Značka Creed se krom výjimečné tradice předávané z otce na syna již od roku 1760 a věhlasné historie (přes 250 let tvorby neobyčejných vůní pro královské rodiny a další náročné zákazníky s vytříbeným vkusem) pyšní také využíváním starověké techniky zpracovávání vzácných materiálů vybraných pro výrobu svých bezkonkurenčních parfémů.

Creed Royal Mayfair, dílo Oliviera Creeda, špičkového návrháře vůní ze šesté generace dynastie Creedů, je vůní s dlouhou a významnou historií. Tato parfémovaná voda je výrazně inspirovaná vůní vytvořenou na zakázku pro knížete z Windsoru. O necelé století později byla vydaná veřejně, stala se jednou z nejvyhledávanějších vůní značky a dočkala se hned několika reedic. V současnosti je dostupná pod jménem odkazujícím jak ke svému královskému původu, tak současně k londýnskému butiku značky Creed ve čtvrti Mayfair.

Vonná kompozice Creed Royal Mayfair se v hlavě otevírá akordy britského ginu, jamajské limetky a borovice ze Skotské vysočiny. V srdci zavoní speciální růže knížete z Windsoru a základ sestává z tónů bahamského pomeranče, kanadského cedru a rakouského eukalyptu. Celkové aroma, nádherně propojující dřevité a aromatické stránky s citrusovými, růžovými a kafrovými aspekty, je svěže zelené, vytříbeně elegantní a odvážné. Parfémovaná voda Royal Mayfair dokonale dostává své vznešené historii i inspiraci současnou londýnskou módní ikonou, čtvrtí Mayfair.

Parfémovanou vodu Creed Royal Mayfair ocení zejména ženy a muži, kteří mají rádi svěží zelené vůně s výraznou dřevitou a aromatickou stránkou. Navždy si získá milovníky a milovnice výjimečných, mistrovsky komponovaných parfémů a samozřejmě každého, kdo dokáže ocenit kvalitu a luxus. Royal Mayfair se hodí na den i na večer a to po celý rok. Svého nositele zahalí do osvěžujícího a královsky vytříbeného aroma a spolehlivě mu zajistí obdivnou pozornost okolí.

Kromě úchvatných vůní zaujmou všechny parfémy značky Creed také svým výjimečným a elegantně krásným balením. Elegantně tvarovaný flakon zdobí nádherný uzávěr a doplňuje sofistikovaně krásná světlá krabička se zlatavými ozdobnými prvky.

Creed Royal Mayfair – svěží, moderně elegantní a odvážná vůně oslavující vytříbený styl.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
borovice, gin, limetka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
eukalyptus, pomeranč, cedr
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Creed

Značka Creed více než 250 let vytváří neobyčejné vůně pro královské rodiny a další náročné zákazníky s vytříbeným vkusem. Od roku 1760, kdy ji v Londýně založil James Henry Creed, se již po sedm generací předává z otce na syna.

Kkrom své dlouhé a věhlasné historie je značka zajímavá také využíváním starověké techniky zpracovávání vzácných materiálů vybraných pro výrobu svých bezkonkurenčních parfémů. Creed upřednostňuje přírodní suroviny nejvyšší kvality před syntetickými alternativami.

Parfémy Creed pyšně nosily významné historické osobnosti jako je královna Viktorie, rakouský císař Franz Josef a jeho žena Sisi, Sir Winston Churchill a prezident John F. Kennedy. Creed i dnes zůstává značkou královských a prezidentských rodin, nosí je Michelle Obama nebo Kate Middleton.

Creed zahrnuje pánské, dámské i unisex vůně, balené v elegantních flakonech, které jsou moderním zpracováním historického odkazu. Mezi ty nejslavnější parfémy Creed patří Green Irish Tweed z roku 1985. V posledních letech pak obrovský úspěch zaznamenala ovocně-pižmová vůně Creed Aventus, inspirovaná dramatickým životem Napoleona Bonaparte.

Značka Creed, to je umění vytváření parfémů, naprostý luxus, nadčasovost a moderní přístup k historickému dědictví.

Recenze Creed Royal Mayfair