Creed Love in Black

Creed Love in Black
Creed Love in Black
75 ml

Kód: CRE0098 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a v košíku si můžete vybrat jeden z Discovery Boxů plných parfémovými a kosmetickými hity.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Creed Love in Black
Složení

Love in Black je květinová vůně pro ženy z dílny unikátní, luxusní, dynastické a soukromě vlastněné značky nikových (niche) parfémů Creed. Značka Creed se krom výjimečné tradice předávané z otce na syna již od roku 1760 a věhlasné historie (přes 250 let tvorby neobyčejných vůní pro královské rodiny a další náročné zákazníky s vytříbeným vkusem) pyšní také využíváním starověké techniky zpracovávání vzácných materiálů vybraných pro výrobu svých bezkonkurenčních parfémů. Parfémovaná voda Creed Love in Black nabízí vůni divokých květin za soumraku.

parfémovaná voda Love in Black patří mezi pravé klenoty značky Creed. Tato svůdná a současně elegantní květinová kytice je společným dílem Oliviera Creeda, špičkového návrháře vůní ze šesté generace dynastie Creedů a Erwina Creeda ze sedmé generace. Inspirací jim byla asi nejzajímavější První dáma Spojených států 20. století Jacqueline Kennedy Onassis, jejíž tajuplnou krásu vůně Creed Love in Black evokuje. Vůně dokonale ztvárňuje vznešený a vytříbený vkus nezapomenutelné První dámy.

K vytvoření parfémované vody Love in Black byly použity suroviny z míst, které zcestovalá Jacqueline milovala. A dokonce i flakon je inspirován tmavým pískem z řeckých ostrovů, kde se tato pozoruhodná dáma vdávala, a její oblíbenou černou sametovou jezdeckou čapkou. Vonná kompozice Creed Love in Black se v hlavě otevírá akordy italské fialky, viržinského cedru a lučního kvítí. V srdci zavoní kosatec, hřebíček a pižmo a základ sestává z tónů černého rybízu a bulharské růže. Celkové aroma, mistrovsky propojující pudrovité, květinové a dřevité stránky s ovocnými a hřejivě kořenitými aspekty, je vznešeně elegantní, nenuceně svůdné.

parfémovanou vodu Creed Love in Black, plnou unikátního vytříbeného charakteru, ocení zejména ženy, které mají rády pudrovité květinové vůně, zejména pak ty s fialkou a kosatcem v hlavní roli. Navždy si získá obdivovatelky osobitého stylu nezapomenutelné Jacqueline Kennedy Onassis a samozřejmě také každou dámu, která dokáže ocenit kvalitu, luxus. Love in Black se hodí na den i na večer a to po celý rok. Nejlépe však vynikne za podzimních nocí. Své nositelce vždy poskytne nádherný dotyk výjimečnosti a dodá jí auru vznešenosti a vytříbeného stylu.

Kromě úchvatných vůní zaujmou všechny parfémy značky Creed také svým výjimečným a elegantně krásným balením. Jako je tomu u mnoha parfémů Creed, i na tomto se objevuje slovo „millesime“, které je puncem kvality. Značí totiž, že k výrobě parfému byly použity ty nejlepší suroviny z daného roku.

Creed Love in Black – vůně inspirovaná tajemnou krásou Jacqueline Kennedy Onassis.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
cedr, fialka, luční kvítí
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pižmo, kosatec, hřebíček
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
černý rybíz, růže
Druh vůně
květinová

O značce Creed

Značka Creed více než 250 let vytváří neobyčejné vůně pro královské rodiny a další náročné zákazníky s vytříbeným vkusem. Od roku 1760, kdy ji v Londýně založil James Henry Creed, se již po sedm generací předává z otce na syna.

Značka Creed je krom své dlouhé a věhlasné historie zajímavá také využíváním starověké techniky zpracovávání vzácných materiálů vybraných pro výrobu svých bezkonkurenčních parfémů. Creed upřednostňuje přírodní suroviny nejvyšší kvality před syntetickými alternativami.

Parfémy Creed pyšně nosily významné historické osobnosti jako je královna Viktorie, rakouský císař Franz Josef a jeho žena Sisi, Sir Winston Churchill a prezident John F. Kennedy. Creed i dnes zůstává značkou královských a prezidentských rodin, nosí je Michelle Obama nebo Kate Middleton.

Creed zahrnuje pánské, dámské i unisex vůně, balené v elegantních flakonech, které jsou moderním zpracováním historického odkazu. Mezi ty nejslavnější parfémy Creed patří Green Irish Tweed z roku 1985. V posledních letech pak obrovský úspěch zaznamenala ovocně-pižmová vůně Creed Aventus, inspirovaná dramatickým životem Napoleona Bonaparte.

Značka Creed, to je umění vytváření parfémů, naprostý luxus, nadčasovost a moderní přístup k historickému dědictví.

Recenze Creed Love in Black