Creed Jasmin Impératrice Eugénieparfémovaná voda pro ženy

Creed Jasmin Impératrice Eugénie parfémovaná voda pro ženy
Creed Jasmin Impératrice Eugénie parfémovaná voda pro ženy
75 ml

Kód: CRE0230 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Creed Jasmin Impératrice Eugénie
Složení

Jasmin Imperatrice Eugenie je orientální květinová vůně pro ženy od unikátní, luxusní, dynastické a soukromě vlastněné značky nikových (niche) parfémů Creed. Značka Creed se krom výjimečné tradice předávané z otce na syna již od roku 1760 a věhlasné historie (přes 250 let tvorby neobyčejných vůní pro královské rodiny a další náročné zákazníky s vytříbeným vkusem) pyšní také využíváním starověké techniky zpracovávání vzácných materiálů vybraných pro výrobu svých bezkonkurenčních parfémů. Parfémovaná voda Creed Jasmin Imperatrice Eugenie nabízí odvážnou, bohatou a exotickou vůni původně vytvořenou pro manželku císaře Napoleona III.

Creed Jasmin Imperatrice Eugenie je dílem Oliviera Creeda, špičkového návrháře vůní ze šesté generace dynastie Creedů. Vytvoření tohoto mistrovského díla si objednal Charles Louis Napoleon Bonaparte (francouzský císař Napoleon III) pro svou manželku císařovnu Evženii, která si přála vůni orientálního charakteru. Evženie si parfumérský dům Creed oblíbila natolik, že se značka na její popud v roce 1854 přestěhovala z Londýna do Paříže, aby mohly císařovně její služby být k dispozici na každodenní bázi. Legendární butik Creed dodnes sídlí v prestižní pařížské lokalitě, kterou tehdy Evženie vybrala.

Vonná kompozice Creed Jasmin Imperatrice Eugenie se v hlavě otevírá akordem bergamotu. V srdci zavoní bulharská růže, italský jasmín a ambra a základ sestává z not santalového dřeva a vanilky. Celkové aroma Jasmin Imperatrice Eugenie úchvatně spojuje světlé květinové a dřevité stránky s lákavým dotekem vanilky a lehkou pudrovitostí a balzámovostí. Tato odvážná, bohatá a exotická vůně, dostávající naprosto mocné vznešenosti císařovny, pro kterou byla vytvořena, patří od svého veřejného uvedení v roce 1989 k těm naprosto nejoblíbenějším.

Creed Jasmin Imperatrice Eugenie se hodí pro celoroční nošení přes den i navečer. Navždy si získá srdce žen, které mají rády orientální květinové vůně s výrazným akordem jasmínu. Svou nositelku vždy zahalí do bohatého exotického aroma a dodá jí pocit naprosto výjimečnosti. Vyzkoušet by ji měla také každá dáma, která dokáže ocenit skutečnou kvalitu založenou na mnohaleté tradici.

Kromě úchvatných vůní zaujmou všechny parfémy značky Creed také svým výjimečným a elegantně krásným balením, které je moderním zpracováním historického odkazu. Okouzlující světlý flakon Jasmin Imperatrice Eugenie doplňuje jemně působící bílá krabička se zlatými ozdobnými prvky. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od výjimečné dynastické značky s věhlasnou historií a zamilujte se do bohaté květinové vůně, se kterou se budete cítit jako pravá císařovna.

Creed Jasmin Imperatrice Eugenie – odvážná, bohatá a exotická vůně jasmínu, vanilky a santalového dřeva.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pravá ambra, jasmín, bulharská růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vanilka, santalové dřevo
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Creed

Značka Creed více než 250 let vytváří neobyčejné vůně pro královské rodiny a další náročné zákazníky s vytříbeným vkusem. Od roku 1760, kdy ji v Londýně založil James Henry Creed, se již po sedm generací předává z otce na syna.

Značka Creed je krom své dlouhé a věhlasné historie zajímavá také využíváním starověké techniky zpracovávání vzácných materiálů vybraných pro výrobu svých bezkonkurenčních parfémů. Creed upřednostňuje přírodní suroviny nejvyšší kvality před syntetickými alternativami.

Parfémy Creed pyšně nosily významné historické osobnosti jako je královna Viktorie, rakouský císař Franz Josef a jeho žena Sisi, Sir Winston Churchill a prezident John F. Kennedy. Creed i dnes zůstává značkou královských a prezidentských rodin, nosí je Michelle Obama nebo Kate Middleton.

Creed zahrnuje pánské, dámské i unisex vůně, balené v elegantních flakonech, které jsou moderním zpracováním historického odkazu. Mezi ty nejslavnější parfémy Creed patří Green Irish Tweed z roku 1985. V posledních letech pak obrovský úspěch zaznamenala ovocně-pižmová vůně Creed Aventus, inspirovaná dramatickým životem Napoleona Bonaparte.

Značka Creed, to je umění vytváření parfémů, naprostý luxus, nadčasovost a moderní přístup k historickému dědictví.

Recenze Creed Jasmin Impératrice Eugénie