Creed Himalaya

parfémovaná voda tester pro muže 120 ml

1×
Creed Himalaya parfémovaná voda tester pro muže 120 ml
Creed Himalaya parfémovaná voda tester pro muže 120 ml
parfémovaná voda tester pro muže 120 ml

Kód: CRE0147 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Creed Himalaya
parfémovaná voda tester pro muže 120 ml

Popis parfému Creed Himalaya

Parfémovaná voda Creed Himalaya poskytne svému nositeli dotyk nesmírné, průzračně čisté svěžesti a pomůže mu podtrhnout jeho mužnou stránku.

  • dřevitá niche vůně s citrusovými akordy
  • pro milovníky vícevrstevnatých parfémů se skrytými hloubkami
  • vhodná na den i večer, a to po celý rok

Složení vůně
Vonná kompozice se v hlavě otevírá svěžími citrusovými akordy grapefruitu, kalábrijského bergamotu, mandarinky a sicilského citronu. V srdci parfémované vody zavoní mužný vetiver, muškátový oříšek, střelný prach a pepřové i dřevité tóny. Základ sestává ze živočišných not pižma, tonka fazolí a vzácné pravé ambry.

Celkové aroma spojující dominantní citrusové a dřevité stránky s překvapivými balzámovými a pudrovitými aspekty se dá nejlépe charakterizovat jako zářivě čistá vůně vyznačující se povznášející svěžestí.

Příběh vůně
Parfémovaná voda Himalaya patří mezi pravé klenoty této značky. Je společným dílem Oliviera Creeda, špičkového parfémáře ze šesté generace dynastie Creedů, a Erwina Creeda ze sedmé generace. Inspirací pro vznik této vůně byla horolezecká expedice do Tibetu. Creed Himalaya zobrazuje velkolepost, krásu, moc a věčnost nepřístupných skal se sněhem pokrytými vrcholy. Zářivý ledový povrch himalájských hor připomíná také nádherný metalický flakon.

Složení

Hlava
bergamot, citron, grep, mandarinka
Srdce
cedrové dřevo, muškátový oříšek, pepř, růžový pepř, santalové dřevo, střelný prach, vetiver
Základ
pižmo, pravá ambra, tonka fazole
Druh vůně
dřevitá, orientální

O značce Creed

Značka Creed více než 250 let vytváří neobyčejné vůně pro královské rodiny a další náročné zákazníky s vytříbeným vkusem. Od roku 1760, kdy ji v Londýně založil James Henry Creed, se již po sedm generací předává z otce na syna.

Značka Creed je krom své dlouhé a věhlasné historie zajímavá také využíváním starověké techniky zpracovávání vzácných materiálů vybraných pro výrobu svých bezkonkurenčních parfémů. Creed upřednostňuje přírodní suroviny nejvyšší kvality před syntetickými alternativami.

Parfémy Creed pyšně nosily významné historické osobnosti jako je královna Viktorie, rakouský císař Franz Josef a jeho žena Sisi, Sir Winston Churchill a prezident John F. Kennedy. Creed i dnes zůstává značkou královských a prezidentských rodin, nosí je Michelle Obama nebo Kate Middleton.

Creed zahrnuje pánské, dámské i unisex vůně, balené v elegantních flakonech, které jsou moderním zpracováním historického odkazu. Mezi ty nejslavnější parfémy Creed patří Green Irish Tweed z roku 1985. V posledních letech pak obrovský úspěch zaznamenala ovocně-pižmová vůně Creed Aventus, inspirovaná dramatickým životem Napoleona Bonaparte.

Značka Creed, to je umění vytváření parfémů, naprostý luxus, nadčasovost a moderní přístup k historickému dědictví.

Recenze Creed Himalaya

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem