Přejít na hlavní obsah
Creed Green Irish Tweed parfémovaná voda pro muže
Creed Green Irish Tweed parfémovaná voda pro muže
Creed Green Irish Tweed parfémovaná voda pro muže
Hlava
citronová verbena, kosatec
Srdce
bazalka, fialka, vetiver, lístky fialky
Základ
cedr, ambra, santalové dřevo
Druh vůněkvětinová, dřevitá

Creed Green Irish Tweed je klasická fougerová vůně pro muže, která byla světu poprvé představena již v roce 1985. Jedná se o příjemnou pudrovou kompozici s dřevitými a květinovými tóny. Tato vůně bude slušet vyspělému, elegantnímu a šarmatnímu svůdníkovi, jenž se rád obklopuje inteligentní společností. Green Irish Tweed je inspirován irským venkovem a oblíbenou tweedovou módou. Pohodlí, uvolněný styl a klasická elegance – to jsou vlastnosti, které má skvělá parfémovaná voda značky Creed a jež si oblíbily i mnohé celebrity.

Green Irish Tweed si nepotrpí na zbytečná pozlátka. Tomu odpovídá i flakón navržený v klasickém pánském stylu. Černá praktická láhev zdobená motivy luxusní značky Creed vyvolává elegantní a jednoduchý dojem. Bílá krabička, v níž je flakón uložen, působí vůči černé láhvi protikladně a naznačuje černo-bílou oblíbenou klasiku.

Svěží úvod vůně Green Irish Tweed se otevírá tóny citronové verbeny v kombinaci s pudrovým irisem. Kombinace aromatické fialky, zemitého vetiveru, něžných fialkových lístků a delikátní bazalky vyvolává harmonické a příjemné pocity. Sluncem prozářený jantar, suché cedrové dřevo a exotický santal je dokonalou tečkou na závěr. Parfémovaná voda značky Creed má velice dobrou výdrž, což ocení milovníci kvalitních a dlouhotrvajících esencí.

Každá vůně Creed je unikát
Značka Creed používá ve svých niche parfémech vysoký podíl přírodních složek. Nestálost klimatických a sezónních podmínek při získávání ingrediencí má za následek proměnlivost jejich vlastností, jako je výsledné aroma nebo barva. Toto často vede k jemné variaci celé vonné kompozice i jejího zbarvení.  

CreedGreen Irish Tweed parfémovaná voda pro muže

250 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: CRE0285