Creed Acqua Originale Aberdeen Lavander

Creed Acqua Originale Aberdeen Lavander
Creed Acqua Originale Aberdeen Lavander
100 ml

Kód: CRE0206 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Popis Creed Acqua Originale Aberdeen Lavander
Složení

Aberdeen Lavander je zelená aromatická vůně pro ženy a muže z kolekce Acqua Originale od luxusní, dynastické a soukromě vlastněné značky nikových (niche) parfémů Creed. Značka Creed se krom výjimečné tradice předávané z otce na syna již od roku 1760 a věhlasné historie (přes 250 let tvorby neobyčejných vůní pro královské rodiny a další náročné zákazníky s vytříbeným vkusem) pyšní také využíváním starověké techniky zpracovávání vzácných materiálů vybraných pro výrobu svých parfémů.

Kolekce Creed Acqua Originale je živoucím vonným žurnálem Oliviera Creeda, renomovaného návrháře vůní z dynastie Creedů, který v ní zachycuje své nesčetné cesty za inspirací. V případě parfémované vody Aberdeen Lavander byla Olivierovi inspirací jeho nesmírně vážená zákaznice a příznivkyně, Její Veličenstvo královna Viktorie, a její naprostá a bezvýhradná láska k nádherné a legendární Skotské vysočině.

parfémovaná voda Creed Acqua Originale Aberdeen Lavander se v hlavě otevírá akordy rozmarýnu, bergamotu, citronu a pelyňku. V úchvatném květinovém srdci zavoní levandule, lilie, tuberóza a růže a základ tvoří tóny vetiveru, pačuli a kůže. Aberdeen Lavander, úchvatně spojuje aromatické, svěže kořenité a květinové stránky do vůně, které nechybí záhadnost, bohatost a přepychovost.

Ocení ji zejména ženy a muži, kteří mají rádi aromatické vůně s výraznou květinovou složkou s dominantní levandulí a špetkou hřejivého koření. Navždy si získá obdivovatele unikátních přírodních esencí a samozřejmě také každého, kdo dokáže ocenit kvalitu a luxus ve skutečně nebývalé míře. Aberdeen Lavander se hodí na den i na večer a to po celý rok. Své nositele dokáže vždy okamžitě přenést do nádherné krajiny Skotské vysočiny a ozvláštnit jakkoli nudný den unikátní atmosférou.

Kromě úchvatných vůní zaujmou všechny parfémy značky Creed také svým výjimečným a elegantně krásným balením, které je moderním zpracováním historického odkazu. Okouzlující světlý flakon Aberdeen Lavander evokující křídla tažného ptáka byl vytvořen z ručně foukaného skla ve spolupráci s výrobcem luxusního skla s téměř čtyřsetletou tradicí (Pochet de Courval). Naprosto nadchne svým jemným designem a zlatým zdobením. Balení doplňuje krásná světlá krabička s opět zlatými prvky.

Creed Acqua Originale Aberdeen Lavander – vůně vytvořená jako pocta královně Viktorii.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
pelyněk, bergamot, rozmarýn, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
tuberóza, lilie, růže, levandule
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, vetiver, pačuli
Druh vůně
orientální

O značce Creed

Značka Creed více než 250 let vytváří neobyčejné vůně pro královské rodiny a další náročné zákazníky s vytříbeným vkusem. Od roku 1760, kdy ji v Londýně založil James Henry Creed, se již po sedm generací předává z otce na syna.

Kkrom své dlouhé a věhlasné historie je značka zajímavá také využíváním starověké techniky zpracovávání vzácných materiálů vybraných pro výrobu svých bezkonkurenčních parfémů. Creed upřednostňuje přírodní suroviny nejvyšší kvality před syntetickými alternativami.

Parfémy Creed pyšně nosily významné historické osobnosti jako je královna Viktorie, rakouský císař Franz Josef a jeho žena Sisi, Sir Winston Churchill a prezident John F. Kennedy. Creed i dnes zůstává značkou královských a prezidentských rodin, nosí je Michelle Obama nebo Kate Middleton.

Creed zahrnuje pánské, dámské i unisex vůně, balené v elegantních flakonech, které jsou moderním zpracováním historického odkazu. Mezi ty nejslavnější parfémy Creed patří Green Irish Tweed z roku 1985. V posledních letech pak obrovský úspěch zaznamenala ovocně-pižmová vůně Creed Aventus, inspirovaná dramatickým životem Napoleona Bonaparte.

Značka Creed, to je umění vytváření parfémů, naprostý luxus, nadčasovost a moderní přístup k historickému dědictví.

Recenze Creed Acqua Originale Aberdeen Lavander