CoverGirl Eye Enhancersoční stíny s aplikátorem

CoverGirl Eye Enhancers oční stíny s aplikátorem
CoverGirl Eye Enhancers oční stíny s aplikátorem
odstín 445 Golden Sunrise 2,5 g

Kód: CVG3670 | Toto zboží není momentálně k dispozici

O značce CoverGirl

Americká značka CoverGirl, která dodává na trh špičkovou dekorativní kosmetiku, vznikla v roce 1958 v Baltimoru (stát Maryland). O 31 let později se stala součástí gigantu Procter & Gamble. V bohaté nabídce značky CoverGirl naleznete oční stíny, laky na nehty, řasenky, rtěnky, bronzery a další produkty, které vám pomohou dosáhnout perfektního vzhledu.

Značka CoverGirl si zakládá na tom, že spolupracovala (a stále spolupracuje) s řadou slavných osobností. Mezi její nadšené propagátorky patří například Ellen DeGeneres, Queen Latifah, Taylor Swift, Sofia Vergara či Drew Barrymore. Nejznámější slogan CoverGirl zní „jednoduché, svěží, krásné“. Jde o trefné vyjádření skutečnosti, že výrobky této společnosti se snadno používají a skvěle podtrhnou váš přirozený půvab – což jsou ostatně hlavní důvody, proč se těší tak velké oblibě zákazníků.

Kosmetika CoverGirl je inovativní, stylová a v neposlední řadě finančně dostupná. O její výjimečnosti svědčí i to, že během své dosavadní existence získala mnoho prestižních ocenění.

Značka CoverGirl jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po vizáži hollywoodských hvězd, shánějí kvalitu za rozumnou cenu a chtějí být atraktivní po opačné pohlaví.

Recenze CoverGirl Eye Enhancers